Hmmm.... :roll: care sa fie cel mai frumos meci din utimi ani ai Stelei....
Steaua-Valencia 2-0 (Andrei Cristea- omu meciului, o partida care a deschis o noua era a Stelei)
Steaua-Lens 4-0 (o partida in care neam distrat cu o mare echipa a Frantei)
Real Betis Sevilla 0-3 Steaua (meciu lui Banel; am jucat ca acasa in Sevilla)
Steaua-Rapid 0-0 (meciul in care le-am aratat celor de sub pod cine e cea mai buna echipa din Romania)
Steaua-Standard Liege (meciul lui Valentin Badea, meciul in care am revenit dupa 10 ani din nou la masa bogatilor din Liga Campionilor)
alte meciuri nu stiu care ar mai fi fost...
PS:Aici ma refer doar la meciurile din EUROPA... fara campionatul intern....[/b]
