De ce o fi devenit forumul asta atat de anost în ultima vreme ?
Inainte se dezbateau atatea subiecte interesante,la care participa multa lume care avea ceva interesant de spus.
Era mai multa viata,eram mai putini si parca mai antrenanti decat acum.
Ce ar trebui sa facem ca sa invioram putin atmosfera?
Haideti sa ne punem putin capul la contributie,sa venim cu idei si poate reusim sa redevenim ce am fost si poate mai mult decat atât.
Am observat din totdeauna ca subiectele preferate au fost cele in care se critica ceva sau cineva.
Gigi Becali,echipa atunci cand nu mergea,MM cand a dat cu pumnul,Dica in perioada lui nefasta,Pitzi,Zenga,Andrei Cristea,etc,au incins multe spirite.
Acum cand toate sunt bune si la locul lor...tacere.
As pune aceasta tacere pe seama perioadei de vacanta,dar nu sunt chiar atat de sigur.
