FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sa nu va mai aud cu respect tcka:((

«12»
_yang08.09.2006 09:06

@VaSsY

 

Mai canta si tu cand te duci pe stadion... :lol: :lol: :lol: dica10

lbj08.09.2006 12:43

ai putea sa mai treci si pe la scoala din cand in cand... :roll:

Fox_SSLazio09.09.2006 08:51

Vassy daca tu esti cine cred eu ca esti mai bine taci ca vorbesti mult si prost!

itsoc10.09.2006 16:36

Sal. Bogdane sunt Carciu , nu stiu ce a fost acolo nam vb cu tine o sa o fac dar scriu pe forum ca sa vada si ceilalti.Am vb acum cu "Zvetlo" sigur il sti.Mia spus ca ei au meci in UEFA in turcia si au strans bani pt aia nu pt natiola dar au venit unii de pe la cska un autocar .O sa scrie el pe forum aici poate reuseste sa dea si de aia care au fost in Romania si sa vb cu ei. Vreau sa mai zic ca acum cateva zile am primit mail de la ei sa ne intrebe cand avem cu Dinamo si carei faza cu biletele ca vor sa vina ,si ne-au chemat la ei la derbi saptamana viitoare, nu ar mai fi facut-o daca stiau ce au facut la Constanta. Poate imi da si niste poze cu aia de au fost si ti le dau sa ii arati pe cei care ii recunosti. Aia care scrieti ca nush ce sa intamplat la Sofia...la Sofia DUPA MECI au venit la noi am facut schimb de fulare, am facut poze pe gazon si ne-au felicitat, asa ca nu mai vb tampenii aia care aveti treaba doar pe forum ca si la ei sunt tarani care ne-au fluierat sau injurat la fel cum si la noi au fost ,la meciul de acasa cu ei dupa ce intrasem pe gazon inainte de meci cu steaguri si ne-am imbratisat si aratat prietenia prin mesaje si gesturi... Noi am fost o singura data la ei la derbi pe cand ei au fost de 10 ori la meciurile noastre sa fie alaturi de noi.Noi avem treaba strict cu spuma de la ei nu cu taranii... cand o sa mergem si noi de 10 ori cu steaguri cu Steaua la meciurile lor atunci no sa ne mai injure daca jucam cu ei..plm am scris mult dar vreau sa nu mai faceti comentarii aiurea aia care n-aveti treaba sincer...

VaSsY11.09.2006 08:59
@VaSsY

 

 Mai canta si tu cand te duci pe stadion...  :lol:  :lol:  :lol:    dica10

 

 

Cant de fiecare data cand ma duc pe stadion, mereu in peluza, si cu Farul am cantat desi cu toate ca eream putini, asa zisul sef de galerie ( un baiat cu oportavoce ) in loc sa strige cantece, facea mistouri de mireasa =)) si de alti de prin galerie !!!!

 

Sunt din berceni pt ala care zicea ca s-ar putea sa ma cunoasca !!!

Alex1411.09.2006 18:07
asa zisul sef de galerie ( un baiat cu oportavoce ) in loc sa strige cantece' date=' facea mistouri de mireasa =)) si de alti de prin galerie !!!!

 

Baiatul cu portavoce :lol:

Daca zici ca vi in Peluza, nu crezi ca ar trebui sa sti cine e seful galeriei... sau mai bine zis sefii :roll:

Fox_SSLazio12.09.2006 21:39

ba esti nebun?stai in berceni?si ai mai mult de 14 ani?hai bafta la beuta ca vad ca esti tare pornit!

MIREL6RADOI13.09.2006 13:14

Ciudata prietenia intre STELIST(culori ros-albastre) si cei de la cska care-s..alb-rosii! :lol:

Padrese13.09.2006 14:25

Da frate foarte ciudat, 2 echipe militare sa aiba suporteri infratiti. Si pe deasupra sa fie echipele cu cei mai tari suporteri din tarile lor si sa fie si cele mai galonate ca performante.

Suspect, foarte suspect.

AmuntBoy13.09.2006 14:51
Da frate foarte ciudat, 2 echipe militare sa aiba suporteri infratiti. Si pe deasupra sa fie echipele cu cei mai tari suporteri din tarile lor si sa fie si cele mai galonate ca performante.

Suspect, foarte suspect.

 

opa cine a inviat :D

ti-au pus aia internet la munca :oops:

bogdan_p16.09.2006 06:52

Lol,carciu,era liderul lor de galerie si numai tarani nu erau lachioii care veneau sa ne arda.Am zis ca ca nu mi-am pierdut respectul pt cei de la legion,pt ca nu erau prezenti.Restu,**** off.

MIREL6RADOI17.09.2006 09:53
Da frate foarte ciudat, 2 echipe militare sa aiba suporteri infratiti. Si pe deasupra sa fie echipele cu cei mai tari suporteri din tarile lor si sa fie si cele mai galonate ca performante.

Suspect, foarte suspect.

Cata ironie...interesant,ma refeream la culorile celor de la cska sofia,stiu ca ambele sunt echipe "militare" dooh..

MachedonuRAPID18.09.2006 15:55

si mai ziceati p-aici ca asta e fratie adevarata, ca rapid-Poli sunt niste idioti. na ca v-au batut si "fratii vostri" mai ramane sa va bateti nord cu sud , urmeaza aia de la fotolii cu aia de la 0 si gata

M1rceaSUD18.09.2006 19:03

tu sa taci zburatorule !!! vezi-ti de peluza ta

AmuntBoy18.09.2006 19:47
si mai ziceati p-aici ca asta e fratie adevarata, ca rapid-Poli sunt niste idioti. na ca v-au batut si "fratii vostri" mai ramane sa va bateti nord cu sud , urmeaza aia de la fotolii cu aia de la 0 si gata

 

vezi daca ai mancat lebede prin viena, nu stii ce zici

 

Cu fratia voastra cu ****, sigur sunt cativa care au o boala mare pe voi si sigur canta hitul din Romania : Am avut si vom avea mereu .... si v-ar incinge oricand

la orice fratie nu sunt toti 100%

sunt multi in peluze la noi care nu halesc cska-ul

crafft18.09.2006 20:10

cskasofia12kc1.th.jpgcskasofia19jk8.th.jpgcskasofia20us9.th.jpg

Nu stiu ce au patit bulgarii poate erau trasi dar oricum nu ii scuza cu nimic,pacat, tre` sa recunosc totusi ca se prezinta destul de bine

AmyLee22.09.2006 09:00
In concluzie: Respect Farul ...Nu respect CSKA.

 

Intr-adevar ...respect Farul ... nu zic asta pt ca sunt din cta ... o spun pt ca am tot fost la meciuri ... atat la Steaua cat si la Farul ... Cunosc diverse persoane din galerie ... oameni care au sarit pt mine .. mai ales in altercatiile cu garda ... pt ca nu o data mi s-a intamplat sa iau parte la batai si alte chestii de genu` ..desi`s fata ... Totodata ... multi de la noi vin la Bucuresti sa sustina Steaua ... nu suntem radicali ...bine ca ...peste tot mai exista si cate unu` mai "special" ... da` ma rog ..

Nu am fost de fatza ... dar banuiesc ca atunci au sarit cei de la Aria-Ultra ...ca la Legio Sur sunt mai mult copii ... Cam atat ...

 

Forza Steaua Per Sempre !

«12»