4 insi de la nord am fost la constanta la meciul nationalei,nici bine nu am coborat din masina ca am si fost abordati de liderul lor,care ne-a propus un 50 la 50.I-am explicat ca suntem doar 4,ca suntem de la Steaua s-a facut ca intelege si in timp ce ne tinea de vorba alte 2 grupulete veneau pe la spate sa ne arda parsiveste.Norocul nostru a fost ca in acel moment baietii de la faru i-au atacat cu caramizi si sticle si nu au mai venit pe noi:(( .Vreti sa respectati pe cei de la legione,da,dar cei de la tcka nu au nici o treaba cu noi,tot tigani ne zic,tot voiau sa ne arda.Pacat ca nu eram 50 sa le dam ce voiau.
