Stancu are un joc din ce in ce mai bun!!!este in forma maxima si consider ca trebuie introdus atata tp cat e in plina forma!!!hai stancule FORZA Steaua!!!
Scrie corect din punct de vedere gramatical. Ultimul avertisment. Moderatorii
Stancu are un joc din ce in ce mai bun!!!este in forma maxima si consider ca trebuie introdus atata tp cat e in plina forma!!!hai stancule FORZA Steaua!!!
Scrie corect din punct de vedere gramatical. Ultimul avertisment. Moderatorii
Stancu nu joaca nimic. In afara meciurilor cu Real Madrid si cu National...e cam varza baiatu'. In fine poate ne face vreo surpriza :roll:
Sincer nu prea stiu ce cauta la Steaua baiatul asta. Probabil ca inca nu-i vine sa creada ca in loc de Divizia B a trebuit sa joace cu Real Madrid (singurul lui joc bun). Pare atat de nesigur incat zici ca e pe alta lume. Sper sa se trezeasca si sa ne scape de cosmarul Banel = fundas!
Sincer nu prea stiu ce cauta la Steaua baiatul asta. Probabil ca inca nu-i vine sa creada ca in loc de Divizia B a trebuit sa joace cu Real Madrid (singurul lui joc bun). Pare atat de nesigur incat zici ca e pe alta lume. Sper sa se trezeasca si sa ne scape de cosmarul Banel = fundas!
Banel e mult mai bun decat Stancu pe postul de fundas dreapta, dar mai slab decat P.Marin si Nesu.
Totusi Stancu parca e mai bun decat Banel pe postul de mijlocas lateral.
Ambii sunt varza!
Stancu a plecat la Poli pentru 200.000 de euro... a declarat Becali!
Minus o uscaciune! ![]()
Bine ca am scapat de el.
Posibilul transfer are o parte buna si o parte proasta.
Partea buna este ca ar urma sa scapam de un jucator care nu a confirmat.
Partea proasta este ca am dat pe jucator 700.000 euro si il vindem cu doar 200.000, deficit de 500.000. Avand in vedere ca jucatorul a fost adus la cererea expresa a lui Olaroiu, putem spune acest minus ii apartine. Si ne mai plangem de salariul lui Elton...
Bogdan, ar trebui sa ne para bine!
De ce? Pentru ca nu noi iesim prost cu banii, ci Principele(cum spunea cineva de pe forum). El este prostul in aceasta poveste. Unde mai pui ca a pierdut vreo 3 milioane cu Elton, Andrey si Stancu.
Mie totusi imi pare rau ca a plecat Stancu, totusi se straduia cat putea de tare... dar nu a fost sa fie. Totusi, cu plecarea lui, nu mai vine alt jucator? Pentru Steaua se pare ca deja s-a incheiat perioada de transferuri, pacat!
A plecat si a venit. A venit Badoi.
Bine ca a plecat cel mai slab jucator din lot. Asteptam sa plece si Saban, Baciu, G.Coman.
Incet incet, indepartam toate "valorile" de la echipa!
Broscuto, gresit... e altul mai slab:
1) Din perspectiva suporterilor: G. Coman!
2) Din perspectiva conducerii: Elton!
Pentru tine conducerea e Becali ?? Tu crezi ca Oli , sau Adi Ilie (zis cobra) nu il vad pe Elton cat de bvun e ?? Da nu ii convine la cioban pentru ca nu are fizic de razboinic cum ii place lui .....stiti voi ... figuri pe cap ....
pai daca el taie si spanzura, si restul nu au nici un cuvant de spus (repet, despre A. Ilie nu ma pot pronunta) si sunt doar niste presuri, pe cine vrei sa consider conducere?
Oli, acum ceva vreme, spunea ca o sa-l integreze in echipa pe Elton, apoi ca nu face faza defensiva si acum tace malc? deci? e un pres?
Broscuto, gresit... e altul mai slab:1) Din perspectiva suporterilor: G. Coman!
2) Din perspectiva conducerii: Elton!
Ahh scuze, l-am uitat pe Gigel. Asta e cel mai slab jucator din istoria Stelei. Si Keca era mai bun!
Pacat! Incepuse bine baiatul. Dupa aceea nu stiu ce s-a intamplat cu el. Si de aici se vede ca nu avem antrenor.
Daca aveam sigur il scotea si pe baiatul asta din conul de umbra in care intrase.
Dupa parerea mea, atat lui Stancu cat si lui Saban nu li s-au acordat prea multe sanse.
Spre deosebire de Banel, care dupa isprava de pe Bernabeu a fost capitan in urmatorul joc?
Sanse egale, nu?
Stancu pur si simplu nu avea valoare. Nu degeaba l-a refuzat Copos. Sanse a avut destule, dar ne-a mancat o gramada de meciuri. Intre el si Saban, il aleg de departe pe israelian.
Bine ca a plecat la Poli!
Sincer sa fiu, nu mi-a placut niciodata de Stancu!
mie nu mi-a placut ca fotbalist, dar ca om mi-a placut enorm ca a fost singurul fost stelist care a avut curajul sa spuna lucrurilor pe nume: Gigi este marele rau la Steaua!
cu asta, intra pentru mine in galeria marilor fosti stelisti! asta da caracter!