FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Grupa Ideala!!!

«12»
alex4steaua24.08.2006 12:50

Suntem cu real si Lyon in grupa :(( sper sa terminam cel putin pe locul 3

flo220324.08.2006 12:51

il vreau pe muce senior :twisted:

alex4steaua24.08.2006 12:51

Sper ca urmatoarea adversara sa fie copenhaga ...

DTP-Ludacris24.08.2006 12:52

Doamne ...ce grupa ,il vroiam pe Ronaldinho , dar vine Ronaldo & Co :lol:

 

Ii rupem ! :wink:

DTP-Ludacris24.08.2006 12:53

Acum ca am vazut grupa ...am votat ca ne calificam :lol:

flo220324.08.2006 12:54

daca-i prindem intr-o zi d"aia "buna" de-a lor, cred ca-i curentam!!

alex4steaua24.08.2006 12:55

Eu as fi multumit cu un loc 3 sa fim in UEFA sa luam Cupa UEFA :twisted:

fuzzy__24.08.2006 12:56
:D Sper sa fie levski!!! Ma intreb ce o sa fie la casele de bilete la meciu cu Real! N-o sa conteze pretul normal da` de la ce ora o sa se stea la coada?!!?!? 8O
DTP-Ludacris24.08.2006 12:58

Nush ce sa fac ,sa rad sau sa plang ? :lol:

alex4steaua24.08.2006 13:00

Real Lyon si Dynamo Kiew gatam pe 3 :(

DTP-Ludacris24.08.2006 13:00

GATA ! Real,Lyon,Steaua si Dinamo Kiev ! WOW !

 

:twisted:

fuzzy__24.08.2006 13:02

CACAO!!!!!!!! E cam la limita! Trebuie sa adune toate ramasitele din toate meciurile si poate se strang pct d eun loc 3!!!!

flo220324.08.2006 13:03

sa razi!!! jucam in grupele CL !!!!

LoveNesta24.08.2006 13:03

Se putea si mai rau :wink: de putea si mai bine.In fine nu sper eu foarte mult de la grupa asta da sper pt locul 3 si sa jucam in Cupa UEFA sa ii batem iar pe rapidisti :twisted: :twisted:

DTP-Ludacris24.08.2006 13:03

Ganditi-va la partea buna a lucrurilor ,avem sansa noastra iar dak ne calificam , toata lumea va fii la PICIOARELE NOASTRE( nu ca nu ar fii deja ) :lol:

alex4steaua24.08.2006 13:03

Ultima etapa jucam cu Dinamo kiew in iarna lor prin noiembrie ce naspa :(( cu gazonu teribil

«12»