Suntem cu real si Lyon in grupa
( sper sa terminam cel putin pe locul 3
Suntem cu real si Lyon in grupa
( sper sa terminam cel putin pe locul 3
il vreau pe muce senior :twisted:
Sper ca urmatoarea adversara sa fie copenhaga ...
Doamne ...ce grupa ,il vroiam pe Ronaldinho , dar vine Ronaldo & Co :lol:
Ii rupem ! :wink:
Acum ca am vazut grupa ...am votat ca ne calificam :lol:
daca-i prindem intr-o zi d"aia "buna" de-a lor, cred ca-i curentam!!
Eu as fi multumit cu un loc 3 sa fim in UEFA sa luam Cupa UEFA :twisted:
Nush ce sa fac ,sa rad sau sa plang ? :lol:
Real Lyon si Dynamo Kiew gatam pe 3 ![]()
GATA ! Real,Lyon,Steaua si Dinamo Kiev ! WOW !
:twisted:
CACAO!!!!!!!! E cam la limita! Trebuie sa adune toate ramasitele din toate meciurile si poate se strang pct d eun loc 3!!!!
sa razi!!! jucam in grupele CL !!!!
Se putea si mai rau :wink: de putea si mai bine.In fine nu sper eu foarte mult de la grupa asta da sper pt locul 3 si sa jucam in Cupa UEFA sa ii batem iar pe rapidisti :twisted: :twisted:
Ganditi-va la partea buna a lucrurilor ,avem sansa noastra iar dak ne calificam , toata lumea va fii la PICIOARELE NOASTRE( nu ca nu ar fii deja ) :lol:
Ultima etapa jucam cu Dinamo kiew in iarna lor prin noiembrie ce naspa
( cu gazonu teribil