URNA A
FC Barcelona (Spania)
AC Milan (Italia)
Real Madrid (Spania)
Inter Milano (Italia)
Liverpool (Anglia)
Arsenal (Anglia)
Manchester (Anglia)
Valencia (Spania)
URNA B
Olympique Lyon (Franta)
FC Porto (Portugalia)
PSV Eindhoven (Olanda)
Bayern Munchen (Germania)
Chelsea (Anglia)
AS Roma (Italia)
Celtic (Scotia)
Lille (Franta)
URNA C
Steaua (Romania)
Sporting Lisabona (Portugalia)
Benfica Lisabona (Portugalia)
Bordeaux (Franta)
Werder Bremen (Germania)
Olympiakos Pireu (Grecia)
TSKA Moscova (Rusia)
AEK Atena (Grecia)
URNA D
Anderlecht (Belgia)
Dinamo Kiev (Ucraina)
Levski Sofia (Bulgaria)
{ahtior Done]k (Ucraina)
Galatasaray (Turcia)
Hamburger (Germania)
Spartak Moscova (Rusia)
FC Copenhaga (Danemarca)
Acestea sunt posibilele adversare? Ce grupa va doriti?
Eu personal as vrea sa picam cu Barcelona, Chelsea si Copenhaga sa mergem in UEFA in primavara si sa avem si meciuri tari de tot cu Barca si Chelsea...
Cu toate ca Valencia, Celtic si Levski e o grupa din
care am merge mai departe in CL!
Totusi ar fi un meci greu de tot cu Diavolul Milanez! Dar Dumnezeu va tine cu noi nu?
) Probabil Gigi va zice ca joaca Diavolul Milanez cu Divinitatea Ros-Albastra!
