08.10.2006 13:26
Cat GHINION!!! Cand se parea ca totul este castigat, Schumi a abandonat si a pierdut campionatul! Incredibil!!!
Cat GHINION!!! Cand se parea ca totul este castigat, Schumi a abandonat si a pierdut campionatul! Incredibil!!!
CAT GHINION pentru acest mare Campion care a fost Michael Schumacher! Sper din suflet sa mai revina macar pt un sezon. In orice caz, va mai fi asa de spectaculoasa competitia fara Schumi? Va mai fi la fel de atractiva si vor mai fi atatia spectatori? Eu unul in mod sigur nu voi mai fi prea atras de aceasta competitie!
Da ghinion . Insa Schumi a aratat in ultima cursa de ce este de 7 ori campion mondial .
Fara Schumi Formula 1 va fi plictisitor... :cry: Schumi, mai stai un an!!!