FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Formula 1

«12»
radoi8608.10.2006 13:26

Cat GHINION!!! Cand se parea ca totul este castigat, Schumi a abandonat si a pierdut campionatul! Incredibil!!!

radoi8622.10.2006 22:07

CAT GHINION pentru acest mare Campion care a fost Michael Schumacher! Sper din suflet sa mai revina macar pt un sezon. In orice caz, va mai fi asa de spectaculoasa competitia fara Schumi? Va mai fi la fel de atractiva si vor mai fi atatia spectatori? Eu unul in mod sigur nu voi mai fi prea atras de aceasta competitie!

Grinch26.10.2006 21:14

Da ghinion . Insa Schumi a aratat in ultima cursa de ce este de 7 ori campion mondial .

meshteroo27.10.2006 09:18

Fara Schumi Formula 1 va fi plictisitor... :cry: Schumi, mai stai un an!!!

«12»