Ce am vazut la Saban, sta putin mai prost la centrari!
dar nu`i nimic, cand il avem pe Nicolita care trebuie sa o faca mult mai bine (doar e mijlocas) si le da mult mai prost...
Am vazut ca stie cu mingea, are tupeu, nu se repede la adversar. intr`un cuvant face perfect faza defensiva.
Cat despre ceilalti (ce am vazut eu din peluza)
Cernea - nu a avut ce apara
Baciu - Sigur pe el
Ghionea - Pacat de cartonasul ala primit stupid
Nesu - Satisfacator in atac, in defensiva nu prea a avut ce face
Nicolita - In afara de 2-3 pase de 10 m date bine.. nimic altceva
Lovin - Creste de la meci la meci. A filtrat toate mingile din fata fundasilor, are tupeu sa traga la poarta
Cristocea - Stie cu mingea, a aparut in atac destul de mult chiar daca a jucat pe un post mai defensiv
Bostina - Sper sa joace tot asa! sa nu intre intr`o pasa proasta
Dica - un jucator de baza. Nu prea i`au iesit in meciul asta, dar s-a sbatut. alearga din ce in ce mai mult
Iacob - un gol. s-a vazut care e rolul lui...cel de pivot
Ochirosii a aratat ca are sange rece. Ce bucuros era dupa ce a inscris.
Badea - poate nu am observat doar eu, dar cand a intrat a fost folosit pe stanga si nu s-a miscat rau. cred ca acestui jucator ii trebuie ceva spatii sa arate ce stie
Oprita - nu m`a impresionat nici negativ nici pozitiv