FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA 3 - 0 Gorica

«123»
sorin_77701.08.2006 07:06

are idee careva cate bilete s-au vindut? Cati suporteri vom fi? Mi-ar placea sa fim macar 30000 de suporteri...

The Flyer01.08.2006 07:11
are idee careva cate bilete s-au vindut? Cati suporteri vom fi? Mi-ar placea sa fim macar 30000 de suporteri...

 

ar fii frumos,da' e vara,concedii,alea-alea!da' cine stie?!

weeezer_2001.08.2006 09:07
are idee careva cate bilete s-au vindut? Cati suporteri vom fi? Mi-ar placea sa fim macar 30000 de suporteri...

 

Nu cred Sorin, sincer... cu 15.000 cred ca ar tb sa ne multumim... la urma urmei, indiferent cat de iubita ar fi Steaua, ideea e aceeasi: calificarea e jucata, Gorica e echipa slaba, de ce sa nu ma uit la TV?

sorin_77701.08.2006 09:29

Eu am sa imi cumpar bilet in ziua meciului, deci pot sta linistit in privinta faptului ca vor mai fi bilete... :D

fantomass_boss01.08.2006 12:36
invingem clar ;) 3-0  8)

3-0?! 5-0 nu iti mai palce :):P

sorin_77701.08.2006 15:22

se pare ca Olaroiu este hotarat sa menajeze jucatorii care au deja un galben:

 

M-ar multumi doar victoria, probabil îi voi menaja pe cei cu cartonas galben, pentru ca sunt în pericol sa stea. Cred ca voi juca fara ei. Avem un avantaj de douã goluri la care nu trebuie sa ne gândim. Acesta este cel mai important lucru. Am mai facut noi ispravi din astea si cu Zeleznik, si în primavara (n.r. - cu Heerenveen) si va trebui sa demonstram ca am capatat maturitate si stim sa gestionam un astfel de avantaj", a spus Olaroiu. sursa Prosport

 

Jucatorii la care facea referire Olaroiu sunt Paraschiv si Petre Marin. Asta inseamna ca va juca cu Lovin si Balan. Poate il vom vedea la pauza pe Saban... O fi el in urma cu pregatirea dar nici macar o repriza nu poate alerga? Dar e legat de picioare? sau cum? :?:

end-er01.08.2006 18:23

cine ar juca langa Lovin? Cristocea?

 

si eu astept sa-l vad pe Saban, vorba ta macar o repriza... dar sper ca Oli sa mai odihneasca niste oameni - ma refer in special la cei din fata

bodanelu01.08.2006 18:47

pai daca joaca cu Vasilica langa Lovin, echipa noastra prinde o tenta destul de ofensiva... numai sa nu se calce in picioare cu Dica.

sunt tare curios sa vad maine meciul...

thunderz01.08.2006 19:05

Am si eu o intrebare dak stau in peluza risc sa imi iau bataie si in ce peluza e mai frumos la nord sau la sud?ca vreau sa vin da imi e frica sa nu imi iau bataie si 2 suporteri celor de la gorica unde stau?

marcko01.08.2006 19:45

sal! la c peluza o sa stea sudul? multumesc !

DOAR Steaua!

ne_faci_un_gol01.08.2006 20:30
Am si eu o intrebare daca stau in peluza risc sa imi iau bataie si in ce peluza e mai frumos la nord sau la sud?ca vreau sa vin da imi e frica sa nu imi iau bataie si 2 suporteri celor de la gorica unde stau?

 

ma intreb ce ti-ai alesnick-ul asta atata de dur :D uita-te si tu dupa o peluza pictata cu floricele roz si unicorni unde canta pitpalacii.. nu-i acolo, dar mai intrebi :))

Alex1401.08.2006 20:40
Am si eu o intrebare daca stau in peluza risc sa imi iau bataie si in ce peluza e mai frumos la nord sau la sud?ca vreau sa vin da imi e frica sa nu imi iau bataie si 2 suporteri celor de la gorica unde stau?

 

Mai bine stai la tribuna... sau acasa ;)

FANATIK RED-BLUE02.08.2006 02:35
Am si eu o intrebare daca stau in peluza risc sa imi iau bataie si in ce peluza e mai frumos la nord sau la sud?ca vreau sa vin da imi e frica sa nu imi iau bataie si 2 suporteri celor de la gorica unde stau?

 

Singurul inconvenient daca vei veni in peluza, va fi durerea de picioare [pe timpul meciului se sta in picioare] vizibilitatea proasta [mai sunt niste "nebuni " pe acolo care flutura sau tin sus niste "carpe"...cat si datorita pozitionari peluzei], in rest, toate-s bune si frumoase.

 

[uhhh, ce rau sunt si eu :D primul meu post dupa o pauza indelungata si ma iau de lume :oops: ]Noroc !! Forza Steaua !!

***alex***02.08.2006 06:06

Singurul lucru important astazi este sa-l urmarim si pe Saban cum joaca! :)

sorin_77702.08.2006 06:57

Saban ar fi bine sa il vad titular, ma edific mai bine in privinta lui...Si de ce nu, sa joace tot meciul...

weeezer_2002.08.2006 07:09

Pai Marin cica va fi menajat... ar ramane solutia Balan pe dreapta... dar gsp-ul il da pe Klemi ca titular.

thunderz02.08.2006 07:33

Unde e mai marfa la nord sau la sud si unde stau astia ca sa stiu si eu

weeezer_2002.08.2006 08:12

la Sud... pe Ghencea :roll:

Dan_BKL02.08.2006 08:36

ar fi bine ca Oli s-al menajeze si pe Paraschiv deoarece a luat galben in tur si ar fi pacat s-a lipseasca la standard.

in mod normal klemy va fi titular iar in locul lui Paraschiv eu il vad pe Ochirosii.Drida era bun da ce s-ai faci daca l-a imprumutat.

oricum d-abia astept s-a vad cu se descurca Saban.daca ar face un meci frumos are sanse mari ca in celelalte meciuri Oli s-al bage titular.cred ca asta isi doreste si el.daca intra azi in teren sunt sigur ca isi va da viata pe teren pentru ai lua fata lui Petre Marin.

weeezer_2002.08.2006 08:41

Da, conform gsp.ro, Petre Marin si Paraschiv vor fi menajati, dar locul lui Para se pare ca va fi luat de Cristocea. Nu ma deranjeaza.

Sexystelista02.08.2006 10:10

La cum se desfasoara lucrurile acum...Bine...calificarea este a noastra, dar important este sa fim cat mai decisi si sa ii bagam in sperieti pe cei de la Standard Liege.Pe mine inceputul asta de sezon nu m-a convins ca suntem capabili sa ajungem foarte departe.Sper sa ma insel. Dar cred ca nu sunt singura care gandeste asa.

thunderz02.08.2006 10:39

Mi-am luat bilet la tribuna a doua sector 19

_yang02.08.2006 12:33

Diseara il vom vedea pe Saban la lucru... Sa speram ca are ce sa ne arate...

sorin_77702.08.2006 14:26

Peste o ora plec la meci, sper sa mai gasesc bilet la stadionul National. Cand se deschid portile? Stie cineva ceva...?

steauany02.08.2006 15:54

iarasi tvri nu da meciul. cum e posibil? inca odata se dovedeste ca steauatv trebuie sa apara cit mai repede.daca acum, la un meci lipsit de importanta nu se transmite, mai tirziu ce facem.steauatv a cazut insa cind isi revine?

observ ca se anunta pe site ca meciul este transmis de tvri. oare nu e mai bine sa se verifice info inainte de a afisa pe site? am sunat acum 30 min si mi-au spus ca nu. deci cine are dreptate aici? oficiul tvr de relatii cu publicul sau site-ul fcsteaua.ro?

«123»