Fratilor luati esarfe ca merita!
Modelele sunt mult mai frumoase decat cele de la mag oficial, calitatea e mai buna si pretul e acelasi.
Mi-am luat si sper sa-mi poarte noroc miercuri! 8)
steag2 sprecl2
Fratilor luati esarfe ca merita!
Modelele sunt mult mai frumoase decat cele de la mag oficial, calitatea e mai buna si pretul e acelasi.
Mi-am luat si sper sa-mi poarte noroc miercuri! 8)
steag2 sprecl2
ai vazut?ti`a purtat noroc ![]()
mai vrea cineva?
vreau si eu esarfa
ti-am dat add pe YM
da`mi id`ul tau pe privat...
Frate am vazut esarfa deasta la un prieten de-al meu si mi-a spus ca a luat-o de la mare si ca a dat 150 pe ea :wink: stiu ca vrei sa-ti scoti si tu bani de o ciorba dar las-o balta ! :twisted:
ok vin`o si iau`o de la mare cu 150 de mii ![]()
ce caterinca sunt esarfe ca alea care vindea azi blondu de la Farul la noi in peluza:)))!
:roll: care`i faza?
Ce nu intelegi frate ca esarfe ca alea au aparut in comertz ... pe litoral !!! :twisted:
In Neptun erau trei feluri de esarfe, toate la 17 lei negociabil. Mi-am luat si eu una draguta, am scos-o la 15 RON.
vreau si eu o esarfa
azi-maine cand am bani, ca altfel ii cheltuiesc rpd ![]()
imi zici pe mail aici , ca prin Ym am vazut ca nu prea raspunzi
Bafta!
comenzile care le ami presc sunt de la 3 bucati in sus....dar duceti`va acuma la magazinul oficial ca sau pus in vanzare si acolo...dak se duce cineva sa`mi spuna si mie la ce pretz le`a pus acolo :twisted:
daca ati observat la magazinul oficial al Stelei esarca costa 300 de mii bucata... ![]()