FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A aparut noul model de esarfe cu STEAUA BUCURESTI

«12»
skorpio1521.08.2006 09:53

Fratilor luati esarfe ca merita!

Modelele sunt mult mai frumoase decat cele de la mag oficial, calitatea e mai buna si pretul e acelasi.

Mi-am luat si sper sa-mi poarte noroc miercuri! 8)

 

steag2 sprecl2

esarfe_steaua26.08.2006 07:59

ai vazut?ti`a purtat noroc ;)

mai vrea cineva?

AmuntBoy26.08.2006 08:43

vreau si eu esarfa

ti-am dat add pe YM

esarfe_steaua26.08.2006 09:46

da`mi id`ul tau pe privat...

ManiaCU26.08.2006 10:19

Frate am vazut esarfa deasta la un prieten de-al meu si mi-a spus ca a luat-o de la mare si ca a dat 150 pe ea :wink: stiu ca vrei sa-ti scoti si tu bani de o ciorba dar las-o balta ! :twisted:

esarfe_steaua26.08.2006 15:28

ok vin`o si iau`o de la mare cu 150 de mii ;)

looley!26.08.2006 18:23

ce caterinca sunt esarfe ca alea care vindea azi blondu de la Farul la noi in peluza:)))!

esarfe_steaua27.08.2006 03:51

:roll: care`i faza?

ManiaCU27.08.2006 06:44

Ce nu intelegi frate ca esarfe ca alea au aparut in comertz ... pe litoral !!! :twisted:

i0nutz8329.08.2006 17:36

In Neptun erau trei feluri de esarfe, toate la 17 lei negociabil. Mi-am luat si eu una draguta, am scos-o la 15 RON.

AmuntBoy12.09.2006 18:40

vreau si eu o esarfa

azi-maine cand am bani, ca altfel ii cheltuiesc rpd :oops:

 

imi zici pe mail aici , ca prin Ym am vazut ca nu prea raspunzi

Bafta!

esarfe_steaua19.09.2006 11:55

comenzile care le ami presc sunt de la 3 bucati in sus....dar duceti`va acuma la magazinul oficial ca sau pus in vanzare si acolo...dak se duce cineva sa`mi spuna si mie la ce pretz le`a pus acolo :twisted:

esarfe_steaua22.09.2006 19:44

daca ati observat la magazinul oficial al Stelei esarca costa 300 de mii bucata... ;)

«12»