FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gigel Coman

«1234»
IONUTZ-CIPRIAN17.08.2007 10:26

In sfarisit va pleca de la Steaua!!Bravoooo faci un lucru f bun!!!

**alex**17.08.2007 11:04

Cu numarul 28.. Gigel.. HUUUOOOOO :laugh:

cristian01417.08.2007 12:15

Se pare ca Universitatea Cluj il doreste pe Gigel Coman, singurul impediment in calea transferului fiind salariul jucatorului. Conform spuselor patronului Becali, Steaua ar urma sa incaseze 100.000 de euro, dar Coman nu este decis in privinta trecerii la echipa sepcilor rosii. In ciuda faptului ca nu joaca, a declarat ca se simte foarte bine in Ghencea. :biggrin: ..cu alte cuvinte primeste 100.000 de euro anual ca sa nu faca nimic.

axl2317.08.2007 12:21

Pai, cum altfel? Mosia mosie, fonctia fonctie, coana Joitica, coana Joitica: trai, neneaco, cu banii lui Gigi Becali.

alexynho23.08.2007 06:16

Ba fratilor ... Giginho e inca la Steaua .. nu s-a transferat X( ..oare s-au prins aia ca ar fi o mare teapa ? ... ce dracu' , a picat transferul ?

 

Renunta la limbajul gen MiRC. Citeste regulamentul.

Wally23.08.2007 10:36

Uita-te la stirile zilei ca a postat C.Ronaldo o stire conform careia Gigel a semnat pe 2 ani cu U. Cluj.

alexynho25.08.2007 19:53

Coman nu mai este la Steaua, asa ca ar trebui sa mutati topicul la Fosti jucatori/antrenori, insa asta pe mai tarziu .

 

 

L-am urmarit in meciul "U" Cluj - FC Vaslui, si a jucat chiar bine... daca juca asa la Steaua, era de mult timp printre favoritii publicului... co-autor la golul 2 al lui "U", si a mai avut cateva centrari chiar "foarte" perfecte... a mai spus cineva pe aici... la el a fost problema cu mentalitatea, in nici un caz ca nu a fost un jucator bun.

lucvald-190225.08.2007 20:08
Coman nu mai este la Steaua, asa ca ar trebui sa mutati topicul la Fosti jucatori/antrenori, insa asta pe mai tarziu .

L-am urmarit in meciul "U" Cluj - FC Vaslui, si a jucat chiar bine... daca juca asa la Steaua, era de mult timp printre favoritii publicului... co-autor la golul 2 al lui "U", si a mai avut cateva centrari chiar "foarte" perfecte... a mai spus cineva pe aici... la el a fost problema cu mentalitatea, in nici un caz ca nu a fost un jucator bun.

 

 

Posibil sa fi jucat bine Gigelus... dar pentru nivelul clujenilor... la Steaua a fost pardaf!

Dar este istorie deja chestiunea asta!

cristi_mold26.08.2007 08:27
Coman nu mai este la Steaua, asa ca ar trebui sa mutati topicul la Fosti jucatori/antrenori, insa asta pe mai tarziu .

L-am urmarit in meciul "U" Cluj - FC Vaslui, si a jucat chiar bine... daca juca asa la Steaua, era de mult timp printre favoritii publicului... co-autor la golul 2 al lui "U", si a mai avut cateva centrari chiar "foarte" perfecte... a mai spus cineva pe aici... la el a fost problema cu mentalitatea, in nici un caz ca nu a fost un jucator bun.

Si la National (pardon, Progresul) sau Timisoara juca bine. Se pare ca numa la astea din Liga II isi demonstreaza adevarata valoare! :biggrin:

SteauaToronto26.08.2007 09:04

S-a transferat la U Cluj!

steaua_gloria26.08.2007 09:54

Multumesc Doamne, am scapat! Urmeaza Baciu si Lovin.

«1234»