Sau le iei de aici:
www.sharebigfile.com/file/14625/7-Melodii-Noi.rar.html
Sau le iei de aici:
www.sharebigfile.com/file/14625/7-Melodii-Noi.rar.html
nu cred ca mere linku, mai inceark odata ![]()
a mers... l-au scos hapsanii astia
lasa ca le pun mp3 pe undeva
care vrea melodiile download aici: http://www.fileul.com/view.php?file=kvv8bRf
Laudabila initiativa de a pune unele cantece din galerie pe ritm de muzica , poate asa mai invatza si "cetatenii" cantecele galeriei ... totusi se putea face un imn care sa includa toate scandarile galeriei , asa poate se rezolva in mare parte problema cu cei care nu vin des la meciuri si nu stiu cantecele galeriei :roll:
da, dar gandste-te ca sunt puse pe alte ritmuri versurile si nu au o foarte mare acuratete in unele cazuri :wink: oricum, ca stelist, ar trebui sa ai niste melodii cu echip, dar sunt si eu de acord, ar fi fost mult mai bun un imn!
sa moara dusmanii de ciudaaaa :twisted: :wink: :lol:
eu zic : alti bani cheltuiti degeaba pe banii cetatenilor :lol:
oricum tot mai bine cand le auzi live in galerie va asigur :wink:
si sa le si canti... :wink:
sa moara dusmanii de ciudaaaa :twisted: :wink: :lol:eu zic : alti bani cheltuiti degeaba pe banii cetatenilor :lol:
oricum tot mai bine cand le auzi live in galerie va asigur :wink:
Ai si tu dreptatea ta dar acest cd nu e inregistrat in peluza ci are si alte versuri unele interesante...
Are cineva interviurile de care se vorbeste in prezentarea produsului ????
hai ca mi-ati smuls un zambet cu `compilatia` asta ..vad ca unii se streseaza deja cum sa l pirateze..
)))daca intra dusmanii si citesc posturile voastre se c@c# pe ei de ras :lol: