FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A aparut primul CD ce contine cantecele galeriei STEAUA !!!

«12»
Florin_SteauaOnline26.07.2006 15:02

Sau le iei de aici:

 

www.sharebigfile.com/file/14625/7-Melodii-Noi.rar.html

LoveSteaua4Ever26.07.2006 19:54

nu cred ca mere linku, mai inceark odata :)

Florin_SteauaOnline26.07.2006 21:02

a mers... l-au scos hapsanii astia :P lasa ca le pun mp3 pe undeva

LoveSteaua4Ever30.07.2006 13:36

care vrea melodiile download aici: http://www.fileul.com/view.php?file=kvv8bRf

ManiaCU30.07.2006 15:17

Laudabila initiativa de a pune unele cantece din galerie pe ritm de muzica , poate asa mai invatza si "cetatenii" cantecele galeriei ... totusi se putea face un imn care sa includa toate scandarile galeriei , asa poate se rezolva in mare parte problema cu cei care nu vin des la meciuri si nu stiu cantecele galeriei :roll:

LoveSteaua4Ever31.07.2006 12:08

da, dar gandste-te ca sunt puse pe alte ritmuri versurile si nu au o foarte mare acuratete in unele cazuri :wink: oricum, ca stelist, ar trebui sa ai niste melodii cu echip, dar sunt si eu de acord, ar fi fost mult mai bun un imn!

dbd02.08.2006 20:37

sa moara dusmanii de ciudaaaa :twisted: :wink: :lol:

eu zic : alti bani cheltuiti degeaba pe banii cetatenilor :lol:

oricum tot mai bine cand le auzi live in galerie va asigur :wink:

Alex1402.08.2006 22:33

si sa le si canti... :wink:

_yang05.08.2006 20:35
sa moara dusmanii de ciudaaaa  :twisted:  :wink:  :lol:  

eu zic : alti bani cheltuiti degeaba pe banii cetatenilor :lol:  

oricum tot mai bine cand le auzi live in galerie va asigur :wink:

 

 

Ai si tu dreptatea ta dar acest cd nu e inregistrat in peluza ci are si alte versuri unele interesante...

Are cineva interviurile de care se vorbeste in prezentarea produsului ????

moxy15.08.2006 11:13

hai ca mi-ati smuls un zambet cu `compilatia` asta ..vad ca unii se streseaza deja cum sa l pirateze..:)))))daca intra dusmanii si citesc posturile voastre se c@c# pe ei de ras :lol:

«12»