FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cea mai buna bere

«12»
horse3716.07.2006 20:41

cum m-am intors dupa o bine meritata vacanta in olanda si germania as vrea sa va intreb daca ati auzit de berea rollink!? nici voi! ei bine, e super berea asta! 4.8 alcool si iti unge gatlejul yam, yam.

o beau nemtalaii din nordul germaniei(orasul nordhorn) la greu. ce mai plangeau cu sticlele in mana dupa meciul cu italia :cry: ...

 

ce-mi place,

1 bud

2 carlsberg

3 ursus 7.2 alcool

STARforce17.07.2006 07:29

Pana acum HOLSTEN e cea mai baubila!Sa vedem pana cand mai tine minunea.In rest imi place GUINESS

cristian01417.07.2006 08:26

In opinia mea cea mai buna bere este Budweiser, apoi Heineken si Beck's.

 

Cius. 8)

gloribyh17.07.2006 18:11
1 silva bruna

2 tuborg strong

3 stejar

omul meu..:))

Alexandra D17.07.2006 20:06

Stella Artois si Guinness sunt favoritele mele..Da pot sa votez cea mai proasta bere bauta vreodata..Neumarkt..a fost prima si ultima data cand am baut asa ceva.

alex ripper17.07.2006 20:20

cea mai proasta bere este cea fara alcool.

Melku17.07.2006 21:09

Berea fara alcool nu este bere, este ca fotbalistul fara minge :lol:

Minimus19.07.2006 06:48

Am votat Ciuc :D dar trebuie sa recunosc ca nu asta e cea mai buna ... ci Ciucas!

moxy19.07.2006 09:59

ursus rulzzz :wink:

weeezer_2019.07.2006 11:24

cate beri, atatea pareri ;)

SSK19.07.2006 14:28

Carlsberg (probabil cea mai buna bere din lume 8) ), Heineken, Stella Artois.

 

Din cele romanesti, Ursus rosu si Timisoreana.

 

Si berea de la BeckerBrau, da :)

ManiaCU19.07.2006 17:02

Eu merg pe STEJAR STRONG ... chiar am fost impresionat de aceasta bere marca Ursus :wink:

ktalyn15.08.2006 15:55

una dintre cele mai bune e becks, iar cea mai proasta de departe e norok! :lol: !!!

 

 

 

becks.jpg

RobYnho11.09.2006 09:19

Nu prea beau (apa) ca ruginesc :P Am votat Carlsberg. Probably the best beer in the world. :D

ulivius11.09.2006 09:33

1.Stela

2.Holsten

uZy | @nDr3i11.09.2006 22:43

incercati Spaten ;)

«12»