cum m-am intors dupa o bine meritata vacanta in olanda si germania as vrea sa va intreb daca ati auzit de berea rollink!? nici voi! ei bine, e super berea asta! 4.8 alcool si iti unge gatlejul yam, yam.
o beau nemtalaii din nordul germaniei(orasul nordhorn) la greu. ce mai plangeau cu sticlele in mana dupa meciul cu italia :cry: ...
ce-mi place,
1 bud
2 carlsberg
3 ursus 7.2 alcool

