e deja 2-0 pentru auxerre...slabe sanse pentru ai nostri
e deja 2-0 pentru auxerre...slabe sanse pentru ai nostri
Auxerre conduce cu 2-1 in minutul 20 .. :cry:
2-1 conform GSP & Onlinesport. Inca nu s-a terminat meciul.
4-1 si Farul pa pa UEFA CUP , se pare ca au jucat prea mult cu inima si mai putin cu mintea .
cred ca asta a fost singurul lucru bun care l-au facut acolo
gsp.ro
"Fostul crrapidst nu a beneficiat însă de simpatia fanilor veniţi din Constanţa. "Rechinii" l-au înjurat pe tot parcursul meciului pe atacantul rromân al lui Auxerre.
"
asta e, aparare ff slaba
Faru nu mai e ce era pe timpul lu Grigoras, singurul lucru bun in acest meci este ca nu a marcat niculae, imi este foarte antipatic...
PS:cine stie ce se intampla in retur :wink:
Parca se vrea performanta acolo,iar cei din conducere continua cu Vukotici,care a fost mare jucator,dar ca antrenor mai are multe de invatat.Pacat pentru ei...
of chiar credeam ca o sa facem macar egal da 4-1
....nu cred ca mai avem vreo sansa sa ii batem cu 3-0 sau cu mai mult
da nu se stie niciodata...
Ar fi ceva un 3-0 pentru Farul :lol: