FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Farul - Auxerre

«12»
radical08.07.2006 20:01

Farul Constanta a terminat-o la egalitate, scor 1-1, cu Lokomotiv Plovdiv, pe stadionul Levski din Sofia.

 

In tur, Farul a castigat cu 2-1. Farul va juca in urmatorul tur cu noua echipa a lui Daniel Niculae, Auxerre.

 

Sursa: Onlinesport

 

Comentarii aici despre meci...

 

Eu sincer sper ca Farul sa bata si sa intre in Cupa UEFA...

I.N.Money08.07.2006 20:06

Joaca cu echipa superstarului,Nico...sper sa aibe aceasi soarta ca ST.Etienne anul trecut cu CFR... :P

Alextds08.07.2006 21:03

Defapt primul meci e in Franta ar fi trebuit sa pui invers echipele.

Este deja finala? ... am citit pe un site de sport ca dc bate pe Auxerre se califica in turul 2 preliminar UEFA.

Pacat totusi imi placea Auxerre o echipa frumoasa in general cu jucatori pana in 24 de ani valorosi dar transferul lui Niculae mi-a stricat parerea de ei.

Succes Farul ca oricum dc prinde UEFA ia mai multe puncte decat Dinamo.

milan_nikolov08.07.2006 22:11

Da, eu iera la mecul, Farul joca mai bine reprza 2.

De acest situatia se marca golul:

lokofarul29tr.jpg

milan_nikolov08.07.2006 22:13
Farul Constanta a terminat-o la egalitate, scor 1-1, cu Lokomotiv Plovdiv, pe stadionul Levski din Sofia.  

.

 

Nuuu, nu stadionul Lewski. Stadinul este Vasil Levski- stadionul national, nu este de Levski, stadionul Levski se numeste Georgi Asparuhov

M**E Levski. :D

Stryker08.07.2006 23:38

Auxerre este favorita, dar numai este ce a fost in urma cu cativa ani, cred ca Daniel niculae o sa fie titular, sper pentru binele fotbalului romanesc sa se califice Farul.

armanovici09.07.2006 09:27

Eu stiu atat...Nue Niculaie!

 

Il detest..

 

Sper ca Farul sa treaca de Auxerre..le voi tine pumnii si voi urmari meciul cu sufletul la gura!

laca_709.07.2006 10:02

forza Farul !!!!!!!

Melku09.07.2006 10:30

Eu cred ca Farul are sanse destul de mari sa treaca si sper sa o faca, in afara faptului ca i-ar inchide gura lu` niculae ar mai castiga si ceva puncte pentru Romania.

laca_709.07.2006 10:32

am o intrebare va fi transmis meciul la T.V.?

weeezer_2009.07.2006 10:54

pacat ca nici Farul nu mai e echipa care era cu Grigorash pe banca... dar tot are sanse bune

IONUTZ-CIPRIAN11.07.2006 06:44

:evil: >>>Sper sa bata ca sunt roman dar cred ca o sa iasa prost...oricum MULTA BAFTA!!!>>> :twisted:

Agy_2311.07.2006 08:18

Ahhhhh de abia astept sa ma duc la meci :D , sa ii adresez cate injurii tziganushului :twisted:

AmuntBoy11.07.2006 12:23

sper sa castige Farul

sa-i dam la m... la Muculae

MM de tiggan 8)

steaua_forewer11.07.2006 13:39

o sa fiu si eu prezent la meciul de la constanta :D , pt ca pe 22 cand se va juca returul o sa fie ultima mea zi de stat la mare :lol: si a doua zi dimineata ma intorc acasa , imi pare rau ca nu vad supercupa :cry: , sper macar sa nu se interpuna jocurile

habarnam8511.07.2006 14:29

Din fercire o sa fiu la mare ...pentru ceva petreceri. bineinteles ca ma voi duce la meci sa-l "apostrofer" pe virful francezilor...CORBUL. :lol:

radoi8611.07.2006 17:27

Ar fi frumos sa debuteze niculae la francezi cu un picior rupt tocmai la Constanta!

mq_messi11.07.2006 19:09

votul spune tot 25-0 :lol: :lol: :lol: ... vreau sa castige Farul ca "analfabetul" de Niculae sa nu fie declarat un transfer bun ( cu toate ca nu e ) , si sa apara peste tot declaratii ale rapidistilor(de genu : "Niculae a demonstrat ca trebuie sa fie titular etc.)

 

Forza Farul !!!!!!!!!!!!!!!

FanSteaua4Life11.07.2006 21:31

Forzza Faru, sper sa invingeti chiar daca sunt umpic suparat pe voi...

Ionut_stelistu12.07.2006 12:47

Forza Farul :lol: :twisted:

LoveNesta12.07.2006 19:18

Hai faru!Sa dea domnu sa se califice si sa ia un cartonas rosu desteptu ala de "nico"

SteauaToronto15.07.2006 13:10

Hai Faru, se poate baieti!!!

IL_Diablo15.07.2006 14:25

Meciul este la ora 22 dar nu am vazut pe nicaieri ca ar fi televizat. O fi macar la radio? Voi stiti ceva?

Virgil15.07.2006 15:32

Sambata de la ora 22:00, pe stadionul Abbé Deschamps, Farul joaca o finala Intertoto, impotriva echipei Auxerre. Dupa Rapid și Dinamo, Farul are ocazia sa devina a treia echipa romaneasca din preliminariile Cupei UEFA. Meciul este in direct pe Onlinesport.

Mai mult,aici :

http://www.onlinesport.ro/sport/fotbal/cup...2&viewItem=8329

DTP-Ludacris15.07.2006 15:48

Forzza Farul !Sper sa castige...

«12»