atunci hai s`o facem!! sa sesizam organele abilitate! iti trimit tie zama sesizare ? ![]()
atunci hai s`o facem!! sa sesizam organele abilitate! iti trimit tie zama sesizare ? ![]()
atunci hai s`o facem!! sa sesizam organele abilitate! iti trimit tie zama sesizare ?![]()
...si te-ai dus tu sa te culci fericit ca ai bagat un post super tare pe forum la fcsteaua, nu? :evil:
:roll:
Pt criminalu...:daca nu te abtii de la comentarii despre mustata,iti garantez eu ca nu mai calci tu in peluza.La Vaslui,biletele au fost tinute in primul rand pt cei ce au facut deplasarea cu microbuzul,s-au numarat oamenii din fiecare microbuz,de aceea au fost puse deoparte cele 20,unul dintre microbuze ramasese in urma si biletele erau ale celor din microbuz.
repet despre Liga suporterilor.....nu mai inventati chestii depre bisnita cu biletele voi credeti ca schimbati ceva asa? ba oamneni buni coruptia e la mare rang in parlament si in toate structurile de conducere...cititi postul meu anterior si discutati pe marginea lui....
Sa inteleg ca asta este UNICA voastra problema ? UNICA ?! NU MAI EXISTA NICI O ALTA PROBLEMA ?p.s. Daca sunteti atat de nemultumiti, dc nu sesizati organele abilitate sa constate asa ceva ? politia..jandarmeria ?
Nu e unica noastra problema. Si nu ar fi o problema deloc. Bisnita se face peste tot. Dar nu de catre membri ai peluzei. Si inca o intrebare: de ce nu se incearca promovarea cantecelor originale si se prefera copierea cantecelor de prin peluzele din Italia?
atunci hai s`o facem!! sa sesizam organele abilitate! iti trimit tie zama sesizare ?![]()
...si te-ai dus tu sa te culci fericit ca ai bagat un post super tare pe forum la fcsteaua, nu? :evil:
:roll:
hahahaha habar nu ai la ce m-am referit ma !!
postul nu e super tare dar are el ceva mai special! special ca maybe ![]()
hahahaha habar nu ai la ce m-am referit ma !!postul nu e super tare dar are el ceva mai special! special ca maybe
habar am la ce te-ai referit, ma. da, gluma e buna dar fa-o "live", nu pe forum...