Votati-ma pe mine si o sa va fie bine!!!
Mai bine haimana, decât tradator
Mai bine huligan, decât dictator
Mai bine golan, decât activist
Mai bine mort, decât comunist.
armanovici face parte dintr-o organizate securisto-comunista care doreste ditrugerea binelui si a tot ce este frumos.
el este pro globalizare,pro industrializare, pro voiculescu si toti muncitorii de la ant1.este pro alungarea binelui din lume.
votati-ma pe mine si nu veti regreta!
