FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Top Moderatori

«12»
alex ripper27.06.2006 21:50

Votati-ma pe mine si o sa va fie bine!!!

 

 

Mai bine haimana, decât tradator

Mai bine huligan, decât dictator

Mai bine golan, decât activist

Mai bine mort, decât comunist.

 

armanovici face parte dintr-o organizate securisto-comunista care doreste ditrugerea binelui si a tot ce este frumos.

 

el este pro globalizare,pro industrializare, pro voiculescu si toti muncitorii de la ant1.este pro alungarea binelui din lume.

 

votati-ma pe mine si nu veti regreta!

Motanu D27.06.2006 22:01

Bun, toate ca toate. Dar cat dati pentru un vot ! Ca asta conteaza... :twisted: :twisted: :twisted:

radical27.06.2006 22:10
Votati-ma pe mine si o sa va fie bine!!!

 

 

Mai bine haimana, decât tradator

Mai bine huligan, decât dictator

Mai bine golan, decât activist

Mai bine mort, decât comunist.

 

armanovici face parte dintr-o organizate securisto-comunista care doreste ditrugerea binelui si a tot ce este frumos.

 

el este pro globalizare,pro industrializare, pro voiculescu si toti muncitorii de la ant1.este pro alungarea binelui din lume.

 

votati-ma pe mine si nu vesti regreta!

 

Lasa-ne Satana...Du-te inapoi in iad :evil: :evil: :evil: Vrem viii sa ne conduca!!!!!!!

alex ripper28.06.2006 08:05

@alexdm

 

tu vorbesti,care esti preotul bisericii satanice,aripa tanara.iti petreci noptile prin cimitire.

Si te rog nu te baga ca aci e vb de mine si de armanoviciu,cel mai manelisti dintre manelistii securisto-comunisti. :twisted:

AGRESSIVO198+128.06.2006 10:28

ati putea face un sondaj si pt cel mai nesuferit...chiar va rog.

 

cel mai bun mi se pare Armanovici.

armanovici28.06.2006 21:31

On topic...va rog :P

 

Se ingroasa gluma, o iau "rau de tot" in fata :lol:

 

Sus-dreptatea!

 

Pro-adevar!

 

Pacurar la Nationala!

 

Jos Ripãrescu!

 

Anti Ripãrescu!

 

Demisia Ripãrescu!

IONUTZ-CIPRIAN29.06.2006 07:52

:evil: >>> :lol: :lol: :lol: :lol: ,Parca sunteti in campanie electorala,sunteti tari :lol: ....cel mai bun nu stiu care ar fi dar l-as vota pe ARMANOVICI cu tot cu "legaturile lui securisto comuniste" >>>> :twisted:

alex ripper29.06.2006 12:24

eu ma retrag...sunteti corputi cu totii.armanovici si-a intins tentaculele peste voi si v-a manjit pe toti.

 

armanoviciule sa stii ca pacurar e omul meu. :twisted: :lol:

armanovici29.06.2006 20:08
eu ma retrag

 

BINELE INTOTDEAUNA INVINGE!

 

Sus-dreptatea!

 

Pro-adevar!

 

Pacurar la Nationala!

 

Jos Ripãrescu!

 

Anti Ripãrescu!

 

Demisia Ripãrescu! :evil: :evil:

alex ripper29.06.2006 20:21

dar tot nu iti dau satisfactie si nu demisionez...sunt moderator pe viata. :twisted: :twisted:

Ionut_stelistu30.06.2006 11:32

Va certati dar tot ionutz ramane cel mai bun ;) :lol:

c.ronaldo1701.01.2007 21:23

:lol: :lol: :lol:

tare rau topicu'... cand l-am vazut era sa cad pe spate :lol:

Parca sunteti parlamentari p'aici...

Eu votez pe Virgil :lol:

SteauaToronto02.01.2007 02:06

VIRGIL CEL MAI TARE!

 

Jos ungurul de Marcel

 

Jos SATAN (RIPPER)

Lavy_*_02.01.2007 10:14

Virgil

n3olitik01.03.2007 19:07

armanovici!!!

axl2302.03.2007 16:45

mai baiete, tu de unde ai mai aparut?

Virgil02.03.2007 17:11

n3olitik :

 

"Din sfera mea venii cu greu

Ca sa te-ascult s-acuma,

Si soarele e tatal meu,

Iar noaptea-mi este luna."

axl2302.03.2007 17:47

da', chiar, cu otopeanu stiu ce s-a intamplat, da' cu armanovici?

«12»