FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Top Moderatori

«12»
radical25.06.2006 02:12

Ca simplu utilizator va propun sa votati cel mai bun/placut moderator de pe acest forum...

 

Va rog nu injurati ca dupa aia vin si ne inchid topicul :lol:

 

FCSTEAUA.RO este ca o casa pentru mine si tin sa mentionez ca toti moderatorii/admini au facut din acest site un lucru extraordinar...

 

Va Multumim Moderatorilor/Adminilor!!!

 

Eu am votat pe ionutz...am vazut ce a facut la fifa2006 un lucru extraordinar!!!

Motanu D25.06.2006 05:25

Mai lipsea adminul. 8) :lol: :lol:

 

Interesant dar inutil !

Mefisto25.06.2006 06:36

a mai fost o data un topic de genul asta dar a murit incet din cauza dzinteresului fata de el.

Mirel_Radoi25.06.2006 08:45

Armanovici pana la moarte!!! :lol: :lol:

ADRIAN PACURAR25.06.2006 08:49

Nu doar moderator suporteri :) .topuri si iara topuri , importanta este multumirea voastra si calitatea acestui site .important este sa crestem pentru dumneavoastra , au fost uitati multi oameni care aduc o contributie importanta site-ului , dar nu sunt moderatori toti ....Toti isi aduc contributia pentru a face ceva pozitiv pentru echipa noastra si pentru voi suporterii celei mai iubite echipe din Romania.

alex ripper25.06.2006 09:15

da dar la fifa aplauzele le merita altcineva,cel care a venit cu ideea unei competitii de fifa pe site,adica SteauaToronto.

 

 

in rest nu trebuia un topic.un simplu multumim adminului ca realizat acest site si oamenilor care au grija de el era suficient.

radical25.06.2006 12:31

Vad ca Virgil este lider :lol:...Chiar daca a venit de putin timp isi merita locul..tot asa Virgile!

Melku25.06.2006 12:33

Alegeri anticipate? :lol:

i0nutz8325.06.2006 12:40

armanovici.

Ionut_stelistu25.06.2006 13:27

ionutz :D

I.N.Money27.06.2006 17:20

Sa nu supar pe nimeni....v-as vota pe toti 8)

Ca na,fiecare isi are rolul lui...

armanovici27.06.2006 17:31

Daca nu castig eu inchid topicul :lol: :P

forever_STEAUA27.06.2006 17:35

Din cate vad eu conduci :D

 

Mare atentie, baieti!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Vladivostok27.06.2006 17:38

bag si eu un vot pt armanovici...

armanovici27.06.2006 17:48

Mersi...mersi...daca ai probleme trimite un mesaj privat :P:P

I.N.Money27.06.2006 17:56

Parca suntem la alegeri :lol:

forever_STEAUA27.06.2006 18:00

Doar ca aici e mult mai placut... "Concurentii" nu se ataca intre ei :D

alex ripper27.06.2006 18:27

armanovici e un manelist care conduce beat masina,cu toate ca e calugar budist. :twisted:

armanovici27.06.2006 18:52

my arch nemesis, propovaduitorul gâlcevei,a urii si unul din cei mai mai infocati iubitori a partii intunecate...Ripãr!

 

Untitled-1.gif

 

Jos Ripãr!

alex ripper27.06.2006 19:47

jos manelistul armanovici...sa curatam forum de acesti user fatarnici ca armanovici,care este o rusine pt toti manelistii. jos mancatorul de seminte armanovici.el este cel care striga"jos steagul ala" pe stadion. :twisted: :twisted: :twisted:

armanovici27.06.2006 19:59

Jos Ripãrescu care va sa zica este un rokãr rautacios care asculta manele cand nu il vede lumea! :twisted:

alex ripper27.06.2006 20:44

armanoviciu lasa vasele murdare.si bea alocatia copilului. :twisted: :twisted:

Motanu D27.06.2006 20:51

Deci neamule, cum ziceam, mancati-as... deci toti astia care este moderatori are valoare... deci moare dusmanii de ciuda frate !!!

armanovici27.06.2006 21:07

Gata cu manelismele...aici se discuta despre rivalitati de moarte , despre promisiuni electorale, despre valori adevarate, despre contradictii antagonice, eu reprezint noul, inovatia, valoarea..un razboi intre Ying si Yang...intre partea intunecata si cea luminoasa!

 

Jos Ripãrescu!

 

Anti Ripãrescu!

 

Demisia Ripãrescu!

radical27.06.2006 21:27

Am informatii de la o sursa sigura ca ripper este membru a sectei "Divizia lui Satan". Va rog sa luati in considerare pe cine votati :lol: :lol: :lol:

«12»