Ca simplu utilizator va propun sa votati cel mai bun/placut moderator de pe acest forum...
Va rog nu injurati ca dupa aia vin si ne inchid topicul :lol:
FCSTEAUA.RO este ca o casa pentru mine si tin sa mentionez ca toti moderatorii/admini au facut din acest site un lucru extraordinar...
Va Multumim Moderatorilor/Adminilor!!!
Eu am votat pe ionutz...am vazut ce a facut la fifa2006 un lucru extraordinar!!!

