eu vreau sa fac o mica analiza personala a jucatorilor:
Carlos- a cam somat in poarta.
Petre Marin - NU E O SOLUTIE PT PARTEA DREAPTA. s-a vazut in prima repriza, a pierdut unele mingi usoare. E mult mai bun Balan ( Saban nu l`am vazut jucand)
Goian- in nota obisnuita, adica bine. se vede totusi ca e un fundas masiv si care se misca greu. aseara s-a vazut ca un atacant rapid trece usor de el, fortandu`l pe Goian sa faulteze.
Ghionea - un jucator care creste de ma meci la meci. foarte sigur pe el, o pasa fe geniu.
Nesu - a prins curaj in ultima vreme, urca foarte mult in atac. in aparare cam nesigur...
Nicolita - slab, sper sa`si revina
Paraschiv - si el slab. lent, recupera greu. pase doar la 3 metri
Lovin - un jucator care a crescut foarte mult. recupera foarte mult, urca in atac. pase direct pe atacanti, pe culoar. a incercat sa suteze la poarta si a facut`o destul de bine.
Bostina - se vede ca e un jucator inconstant. a jucat slab, cu un plus cand a trecut in partea centrala
Dica - un jucator care nu trebuie sa plece de la echipa noastra
Iacob - s-a achitat foarte bine de datoria sa de pivot. a intrat in combinatii destul de frumoase cu Dica si cu mijlocasi centrali
Oprita - la fel ca in toate meciurile
Cristocea - Oli i`a cerut sa joace mai defensiv, ceea ce s-a vazut ca nu prea ii place
Badea - a jucat prea putin