FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Linfield sau NK Gorica

«12»
IONUTZ-CIPRIAN29.06.2006 07:18
Oricum,dupa evolutiile acelor echipe nici nu cred ca se pune problema eliminarii lor cu un scor peste 3-0 :lol:  :lol:
:evil:>>>>Eu zic un 7-0 la general....4 acasa sa ne bucuram si noi ca prea am acumulat prea multa invidie pe unii care joaca la mondiale,si 3 sa le dam asa de la noi si la ei....nu conteaza cu cine vom juca dintre cele doua echipe, soarta ne va dezvalui victima noastra!!>> :lol: >>> :twisted:
«12»