pe cine doriti ambele sunt accesibile dar poate preferati una dintre ele
pe cine doriti ambele sunt accesibile dar poate preferati una dintre ele
Eu am dat cu banu , irlandezii au fost cap ! ![]()
Eu prefer Linfield,dar va fi Gorica.Paguba-n ciuperci.
Chiar imi este indiferent ....dar cred ca echipa slovaca este mai accesibila ..
slovena... si io tot pe Gorica as prefera
@weeezer_20 srry...ma` bad :lol:
Gorica macar pt ca are golgheteri de 20 si 22 de ani poate asa mai vede si MM atacanti tineri buni si mai ieftinache
As vrea Linfield, dar o sa fie Gorica...
pe cine doriti ambele sunt accesibile dar poate preferati una dintre ele
Tinand cont de ce pretentii avem in sezonul asta, nu e tot una care din cele doua echipe va fi victima noastra? :twisted:
pe cine doriti ambele sunt accesibile dar poate preferati una dintre ele
Tinand cont de ce pretentii avem in sezonul asta, nu e tot una care din cele doua echipe va fi victima noastra? :twisted:
word !
:evil: >>>Mi-e indiferent cu cine picam din cele doua,nu am auzit de nici una din ele si cred ca ele au auzit de Steaua Bucuresti...de pe la TV :lol: ...sa ne facem probleme!?>>>> :twisted:
Gorica!!!e echipa mai buna,si deplasarea e mai aproape.
Linfield .
Cu Gorica am amintiri neplacute...
Linfield .Cu Gorica am amintiri neplacute...
nu numai tu ![]()
Bafta multa in turul II preliminar...Indiferent de adversar mergeti mai departe...Sunt prea slabi!!!
pe cine doriti ambele sunt accesibile dar poate preferati una dintre ele
Nici io nu am auzit de eschipele astea, da oricine trece o sa fie adversar usor pentru Steaua. Da totusi io as vrea sa nu-i subestimam.
Ne vedem in grupe!
Ne vedem in grupe!
Tu chiar crezi ca ne dorim o echipa din Spania in grupe ???
...de ce ne temem...cred ca nu scapam...bineteles ca o sa batem:)) :lol:
Si eu as vrea sa picam cu Linfield, dar 90% vom juca contra celor de la Gorica.
Linfield & Gorica
Eu as vrea sa cadem cu ambele,sa-si faca ei o echipa mixta cu cei mai buni jucatori si sa jucam cu ei...oricum batem,asa ca eu vrea sa fie remiza :twisted: :twisted: :twisted:
Indiferent cu cine jucam, trebuie sa tratam meciul cu maxima seriozitate. Personal, prefer Gorica, pentru ca pare mai obisnuita cu fotbalul..
Gorica, pentru ca pare mai obisnuita cu fotbalul..
Sa nu patim ca anul' trecut cu Shelbourne...cu jocul ala grotesc...
Mai bine cu Gorica,nu e benefica o excursie la Belfast pentru echipa. :?
Oricum,dupa evolutiile acelor echipe nici nu cred ca se pune problema eliminarii lor cu un scor peste 3-0 :lol: :lol:
Totusi, sa nu fim asa duri :wink: :wink: :wink: