FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Linfield sau NK Gorica

«12»
laca_723.06.2006 14:29

pe cine doriti ambele sunt accesibile dar poate preferati una dintre ele

Minimus23.06.2006 14:48

Eu am dat cu banu , irlandezii au fost cap ! :))

Virgil23.06.2006 15:01

Eu prefer Linfield,dar va fi Gorica.Paguba-n ciuperci.

DTP-Ludacris23.06.2006 15:38

Chiar imi este indiferent ....dar cred ca echipa slovaca este mai accesibila ..

weeezer_2023.06.2006 15:42

slovena... si io tot pe Gorica as prefera

DTP-Ludacris23.06.2006 15:50

@weeezer_20 srry...ma` bad :lol:

Alextds23.06.2006 17:00

Gorica macar pt ca are golgheteri de 20 si 22 de ani poate asa mai vede si MM atacanti tineri buni si mai ieftinache

***alex***23.06.2006 17:49

As vrea Linfield, dar o sa fie Gorica...

forever_STEAUA23.06.2006 18:03
pe cine doriti ambele sunt accesibile dar poate preferati una dintre ele

 

Tinand cont de ce pretentii avem in sezonul asta, nu e tot una care din cele doua echipe va fi victima noastra? :twisted:

Jo1n723.06.2006 18:19
pe cine doriti ambele sunt accesibile dar poate preferati una dintre ele

 

Tinand cont de ce pretentii avem in sezonul asta, nu e tot una care din cele doua echipe va fi victima noastra? :twisted:

 

word !

IONUTZ-CIPRIAN23.06.2006 20:37

:evil: >>>Mi-e indiferent cu cine picam din cele doua,nu am auzit de nici una din ele si cred ca ele au auzit de Steaua Bucuresti...de pe la TV :lol: ...sa ne facem probleme!?>>>> :twisted:

toxic310023.06.2006 22:03

Gorica!!!e echipa mai buna,si deplasarea e mai aproape.

_yang23.06.2006 22:05

Linfield .

Cu Gorica am amintiri neplacute...

Dj23.06.2006 23:18
Linfield .

 Cu Gorica am amintiri neplacute...

 

nu numai tu :)

Red Dogs Forever24.06.2006 08:18

Bafta multa in turul II preliminar...Indiferent de adversar mergeti mai departe...Sunt prea slabi!!!

Papp24.06.2006 08:25
pe cine doriti ambele sunt accesibile dar poate preferati una dintre ele

 

Nici io nu am auzit de eschipele astea, da oricine trece o sa fie adversar usor pentru Steaua. Da totusi io as vrea sa nu-i subestimam.

Ne vedem in grupe!

_yang24.06.2006 09:44
Ne vedem in grupe!

 

Tu chiar crezi ca ne dorim o echipa din Spania in grupe ???

ady4steaua25.06.2006 08:19

...de ce ne temem...cred ca nu scapam...bineteles ca o sa batem:)) :lol:

Bogdan4Steaua25.06.2006 19:52

Si eu as vrea sa picam cu Linfield, dar 90% vom juca contra celor de la Gorica.

Kristy_Cj25.06.2006 23:20

Linfield & Gorica

 

Eu as vrea sa cadem cu ambele,sa-si faca ei o echipa mixta cu cei mai buni jucatori si sa jucam cu ei...oricum batem,asa ca eu vrea sa fie remiza :twisted: :twisted: :twisted:

i0nutz8325.06.2006 23:28

Indiferent cu cine jucam, trebuie sa tratam meciul cu maxima seriozitate. Personal, prefer Gorica, pentru ca pare mai obisnuita cu fotbalul..

_yang25.06.2006 23:31
Gorica, pentru ca pare mai obisnuita cu fotbalul..

 

Sa nu patim ca anul' trecut cu Shelbourne...cu jocul ala grotesc...

I.N.Money27.06.2006 17:03

Mai bine cu Gorica,nu e benefica o excursie la Belfast pentru echipa. :?

Vladivostok27.06.2006 17:28

Oricum,dupa evolutiile acelor echipe nici nu cred ca se pune problema eliminarii lor cu un scor peste 3-0 :lol: :lol:

Papp28.06.2006 13:13

Totusi, sa nu fim asa duri :wink: :wink: :wink:

«12»