FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Care este cel mai tare comentator de la TVR?

«12»
AdrianUltras2529.06.2006 09:09

cel mai bun mi s-a parut Ioan Gyuri Pascu la meciul Steaua - Liverpool de acum 3 ani.

de asemenea cred ca echipa de comentatori a protvului, cea care comenteza Liga Campionilor e cea mai buna din tara.

«12»