FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Care este cel mai tare comentator de la TVR?

«12»
ady4steaua18.06.2006 07:23

....ce ziceti de comentatorii de la tvr?... :lol:

Mirel_Radoi18.06.2006 08:00

nu prea inteleg rostul acestui topic

general_angel18.06.2006 09:19
nu prea inteleg rostul acestui topic

nici io.

radoi8618.06.2006 09:51

De departe Gradinescu...

ady4steaua18.06.2006 10:12

...nu intelegeti?...de ce?...nu am scris titlu? :lol: ....vorbim de comentatorii de la tvr...si eu am aceeasi parere ...gradinescu..de departe

:D

weeezer_2018.06.2006 11:40

Gradinescu, da, e ok, dar scoate cateodata niste perle.. adik de multe ori da impresia ca nu se concentreaza suficient la joc, confunda echipele de multe ori (de exemplu ieri sau alaltaieri, a zis de multe ori "fault pentru" o cutare echipa, cand de fapt era invers... bun, gresesti, dar se intampla super des la el), si din cate tin io minte, nu el e cel cu memorabila "arbitru face joc ca semnul sa continue"?

 

De Enachescu nu-mi place nici de frica, mai ales dupa scandalul ala cu Craciunescu...

Motanu D18.06.2006 11:43

Bun, hai ca ne-am lamurit cu TVR-ul. Dar care este cel mai tare comentator de la Antena 1?

weeezer_2018.06.2006 11:45

Motanu, asta-i ceva de genu "care-i mai bun, Borcea sau Copos?"

ady4steaua18.06.2006 11:58
Gradinescu, da, e ok, dar scoate cateodata niste perle.. adik de multe ori da impresia ca nu se concentreaza suficient la joc, confunda echipele de multe ori (de exemplu ieri sau alaltaieri, a zis de multe ori "fault pentru" o cutare echipa, cand de fapt era invers... bun, gresesti, dar se intampla super des la el), si din cate tin io minte, nu el e cel cu memorabila "arbitru face joc ca semnul sa continue"?

 

De Enachescu nu-mi place nici de frica, mai ales dupa scandalul ala cu Craciunescu...

...pai la chestia asta ma refeream si eu ....cand am facut acest topic...sa vedem care scot cele mai multe perle :lol: :lol:

Motanu D18.06.2006 12:24
"care-i mai bun, Borcea sau Copos?"

 

Iancu ! :twisted: :twisted: :twisted:

Virgil18.06.2006 12:26

Nu are legatura cu Steaua.Se muta la DISCUTII despre suporteri.

 

Topic mutat.

Dawson18.06.2006 12:52

Gradinescu e stelist, Enachescu cica la fel, desi eu eram convins ca e dinamovist! Cam astia ar fi cei mai buni, nu neaparat pentru ca sunt stelisti.

 

Cat despre ciurucuri... Sunt destui boi si la TVR, dar Antena 1 e inegalabila!

weeezer_2018.06.2006 13:26

Gradinescu stelist???????????

Dawson18.06.2006 14:57

Da, cu siguranta!

Alex1418.06.2006 15:29
Gradinescu stelist???????????

Sa urmaresti cu atentie cand comenteaza meciurile importante ale Stelei sau derbyurile ;)

 

P.S. Cel mai "bun" comentator de la antena 1... Cosmin baleanu,"cel mai mare" stelist... un mare beeeeep pt el :D

laca_719.06.2006 09:05

ati vazut cum comentau aia de la antena 0 meciu cu Rapid din Cupa UEFA cand a dat gol Steaua n-au urlat nici un pic sa-si dea seama lumea ca a fost gol si la golul de kkt al crapidului mai aveau un pic si ziceau "we love moldovean"

ady4steaua19.06.2006 09:50
ati vazut cum comentau aia de la antena 0 meciu cu Rapid din Cupa UEFA cand a dat gol Steaua n-au urlat nici un pic sa-si dea seama lumea ca a fost gol si la golul de rahat al Rapidului mai aveau un pic si ziceau "we love moldovean"

...da ai mare dreptate...dar tot sa vazut reactia

:roll: :lol: :lol:

karas_ultras19.06.2006 10:29

Gradinescu e OK. Greseli se fac in direct, carcotasii cat sunt ei de carcotasi, cand s-au apucat sa comenteze live erau mai tristi decat baleanu si stupidul celalalt de la a1. Langa Emil a crescut mult in ultima vreme Bogdan Cosmescu. Oricum, exceptand cuplul de la Pro TV, Mironica-Mocanu, cred ca este cel mai bun si impartial tandem de comentatori.

cristianotopeanu19.06.2006 20:47
Gradinescu stelist???????????

 

DA!!!

 

 

Langa Emil a crescut mult in ultima vreme Bogdan Cosmescu.

 

NUUUUU!! Sa nu aud de domnul "Uluitor" !!

radoi8619.06.2006 20:53

Probabil Gradinescu este dinamovist in opinia unora pentru ca a fost o perioada cand Steaua nu prea avea performante in Europa si Dinamo castiga tot pe blat in divizia A si comentandu-i mai mult pe ei...

Dar in ultima vreme a demonstrat ca e stelist...

Si Cosmescu e comentator de valoare! Enachescu e mai mult mai bun la minutul 91 decat la Campionatul Mondial!

 

Am si eu o intrebare... Unde e Tomulica (cel care in 2002 a condundat echipele 15 minute la un meci al Camerunului)?

jaap19.06.2006 21:43

Bogdan Cosmescu are cel mai aplicat comentariu TV

 

sanatate!

Dawson20.06.2006 01:16

Bogdan Cosmescu e penibil la rugby, si se incapataneaza sa ne tot comenteze Six Nations. Valea! Sa vina Radu Constantin!

 

On topic - io sunt cel mai bun comentator, da' nu-s la TVR! :D

ady4steaua20.06.2006 07:27

...dar unde esti, tu comentator? :D

redandblue20.06.2006 21:15

cred ca enachescu era in seara asta la suedia-anglia si pronunta numele jucatorilor Angliei cu un accent de zici ca-l facuse ma-sa englez...

sunt penibili toti comentatorii!!!

Dawson21.06.2006 09:22
...dar unde esti, tu comentator? :D

Nu pot sa-ti spun deocamdata, dar vei afla la momentul potrivit! 8)

«12»