....ce ziceti de comentatorii de la tvr?... :lol:
....ce ziceti de comentatorii de la tvr?... :lol:
nu prea inteleg rostul acestui topic
nu prea inteleg rostul acestui topic
nici io.
De departe Gradinescu...
...nu intelegeti?...de ce?...nu am scris titlu? :lol: ....vorbim de comentatorii de la tvr...si eu am aceeasi parere ...gradinescu..de departe
![]()
Gradinescu, da, e ok, dar scoate cateodata niste perle.. adik de multe ori da impresia ca nu se concentreaza suficient la joc, confunda echipele de multe ori (de exemplu ieri sau alaltaieri, a zis de multe ori "fault pentru" o cutare echipa, cand de fapt era invers... bun, gresesti, dar se intampla super des la el), si din cate tin io minte, nu el e cel cu memorabila "arbitru face joc ca semnul sa continue"?
De Enachescu nu-mi place nici de frica, mai ales dupa scandalul ala cu Craciunescu...
Bun, hai ca ne-am lamurit cu TVR-ul. Dar care este cel mai tare comentator de la Antena 1?
Motanu, asta-i ceva de genu "care-i mai bun, Borcea sau Copos?"
Gradinescu, da, e ok, dar scoate cateodata niste perle.. adik de multe ori da impresia ca nu se concentreaza suficient la joc, confunda echipele de multe ori (de exemplu ieri sau alaltaieri, a zis de multe ori "fault pentru" o cutare echipa, cand de fapt era invers... bun, gresesti, dar se intampla super des la el), si din cate tin io minte, nu el e cel cu memorabila "arbitru face joc ca semnul sa continue"?
De Enachescu nu-mi place nici de frica, mai ales dupa scandalul ala cu Craciunescu...
...pai la chestia asta ma refeream si eu ....cand am facut acest topic...sa vedem care scot cele mai multe perle :lol: :lol:
"care-i mai bun, Borcea sau Copos?"
Iancu ! :twisted: :twisted: :twisted:
Nu are legatura cu Steaua.Se muta la DISCUTII despre suporteri.
Topic mutat.
Gradinescu e stelist, Enachescu cica la fel, desi eu eram convins ca e dinamovist! Cam astia ar fi cei mai buni, nu neaparat pentru ca sunt stelisti.
Cat despre ciurucuri... Sunt destui boi si la TVR, dar Antena 1 e inegalabila!
Gradinescu stelist???????????
Da, cu siguranta!
Gradinescu stelist???????????
Sa urmaresti cu atentie cand comenteaza meciurile importante ale Stelei sau derbyurile ![]()
P.S. Cel mai "bun" comentator de la antena 1... Cosmin baleanu,"cel mai mare" stelist... un mare beeeeep pt el ![]()
ati vazut cum comentau aia de la antena 0 meciu cu Rapid din Cupa UEFA cand a dat gol Steaua n-au urlat nici un pic sa-si dea seama lumea ca a fost gol si la golul de kkt al crapidului mai aveau un pic si ziceau "we love moldovean"
ati vazut cum comentau aia de la antena 0 meciu cu Rapid din Cupa UEFA cand a dat gol Steaua n-au urlat nici un pic sa-si dea seama lumea ca a fost gol si la golul de rahat al Rapidului mai aveau un pic si ziceau "we love moldovean"
...da ai mare dreptate...dar tot sa vazut reactia
:roll: :lol: :lol:
Gradinescu e OK. Greseli se fac in direct, carcotasii cat sunt ei de carcotasi, cand s-au apucat sa comenteze live erau mai tristi decat baleanu si stupidul celalalt de la a1. Langa Emil a crescut mult in ultima vreme Bogdan Cosmescu. Oricum, exceptand cuplul de la Pro TV, Mironica-Mocanu, cred ca este cel mai bun si impartial tandem de comentatori.
Gradinescu stelist???????????
DA!!!
Langa Emil a crescut mult in ultima vreme Bogdan Cosmescu.
NUUUUU!! Sa nu aud de domnul "Uluitor" !!
Probabil Gradinescu este dinamovist in opinia unora pentru ca a fost o perioada cand Steaua nu prea avea performante in Europa si Dinamo castiga tot pe blat in divizia A si comentandu-i mai mult pe ei...
Dar in ultima vreme a demonstrat ca e stelist...
Si Cosmescu e comentator de valoare! Enachescu e mai mult mai bun la minutul 91 decat la Campionatul Mondial!
Am si eu o intrebare... Unde e Tomulica (cel care in 2002 a condundat echipele 15 minute la un meci al Camerunului)?
Bogdan Cosmescu are cel mai aplicat comentariu TV
sanatate!
Bogdan Cosmescu e penibil la rugby, si se incapataneaza sa ne tot comenteze Six Nations. Valea! Sa vina Radu Constantin!
On topic - io sunt cel mai bun comentator, da' nu-s la TVR! ![]()
...dar unde esti, tu comentator? ![]()
cred ca enachescu era in seara asta la suedia-anglia si pronunta numele jucatorilor Angliei cu un accent de zici ca-l facuse ma-sa englez...
sunt penibili toti comentatorii!!!
...dar unde esti, tu comentator?![]()
Nu pot sa-ti spun deocamdata, dar vei afla la momentul potrivit! 8)