As prefera alte mesaje, nu stiu cam ce exact, dar ceva care sa fie adresat doar echipei noastre, fara atingere la alte echipe, ceva care sa-i imbarbateze, as dori mai multa demnitate din partea noastra pentru ca avem de ce. Nu trebuie sa ne asemanam cu alti sau sa ne confundam cu unii din staful echipei. Daca ne coboram la mesajele altor galerii inseamna ca nu suntem cu nimic mai presus decat ele. Si pe mine ma dor anumite scandari ale lor, dar cred ca durerea lor este mai mare atunci cand nu-i bagm in seama, cand ne dovedim superiori mental. Sunt convins ca atunci doare mai mult.
