FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Votati cel mai reusit mesaj ultra!

«12»
bogdan23.06.2006 09:04

As prefera alte mesaje, nu stiu cam ce exact, dar ceva care sa fie adresat doar echipei noastre, fara atingere la alte echipe, ceva care sa-i imbarbateze, as dori mai multa demnitate din partea noastra pentru ca avem de ce. Nu trebuie sa ne asemanam cu alti sau sa ne confundam cu unii din staful echipei. Daca ne coboram la mesajele altor galerii inseamna ca nu suntem cu nimic mai presus decat ele. Si pe mine ma dor anumite scandari ale lor, dar cred ca durerea lor este mai mare atunci cand nu-i bagm in seama, cand ne dovedim superiori mental. Sunt convins ca atunci doare mai mult.

George Stan24.06.2006 11:59

Concursul s-a incheiat si a fost castigat de mesajul numarul 30, "pentru locul doi, mult laptic si ciocul mic", facut de grupul ult*ras si afisat in ultima etapa, la Vaslui. Voi reveni cu detalii.

«12»