22.07.2006 04:49
Stati linistiti , s-a dus la UTA ! ...mai bine !
Stati linistiti , s-a dus la UTA ! ...mai bine !
A refuzat UTA si s-a intors la Jiul. Este jucatorul nostru si speram sa faca un sezon bun la Jiul.
Gata s-a terminat cu Drida, a zis Simota ca l-au transferat din Ghencea :lol: Or fi dat mai mult ca noi pe el? :lol:
Incurcate sunt caile Domnului. Aducerea , precum si plecarea lui Drida au fost mai secrete decat venirea lui Thereau spre exemplu. Ciudat.