FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vasile Bogdan Panait

«12»
Virgil06.01.2007 12:22

Exact pentru transferul lui Croitoru a fost adus.O mutare anticipata cu 6 luni înainte de MM.E un clarvazator.:)

c.ronaldo1712.01.2007 21:10

Bine ca a plecat. Daca nu e stelist sa se duca naibii sa joace la Inter sau Milan, vorba lu' Cocis :x

axl2313.01.2007 08:50

@virgil

sa stii ca ai dreptate, nu stiu daca ai spus-o in gluma sau nu, dar ai dreptate.

«12»