FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vasile Bogdan Panait

«12»
Bogdan4Steaua13.06.2006 22:30

105596.jpg

 

Data nasterii : 12.04.1983

Locul nasterii : Ploiesti(Prahova)

Post : fundas central

Numar pe tricou : 4

 

Debut in Divizia A: 01.06.2002 (Farul Constanta - Petrolul Ploiesti)

Ultimul club la care a evoluat: FC Vaslui

A mai evoluat la: Petrolul Ploiesti, FC Vaslui

Meciuri/Goluri in Divizia A: 27/4

Ayrton13.06.2006 22:36

Mai multe informatii despre el nu exista?

Inaltime, greutate, picior de baza...

Bogdan4Steaua13.06.2006 22:38

Se lucreaza si la asta. ;)

spre_2414.06.2006 07:48

io nici nu prea ii cunosc...da orikum pana cand nu il vad in actiune nu ma lamuresc:|

axl2314.06.2006 07:49

pai ca fundas central in locul cui s-ar putea titulariza? si la prezentarea oficiala mi-a parut cam emotiv.

in fine, mult succes la Steaua!

I.N.Money14.06.2006 17:09

O sa fie a patra solutie pentru apararea noastra..

Numele lui nu zice nimic,dar daca a ajuns la noi inseamna ca merita.

Sper sa se ridice la valoare tizului sau din anii 90.

Teoctist14.06.2006 18:42

Panait va fi rezerva lui Goian.

rareeslh27.06.2006 23:27

Pai din cate stiu asta joaca si pe stanga(sa fie inlocuitorul lui neshu-vezi varianta Dnpr).....jucatori dinastia trebuie adusi, nu tot felu de tropicali dinaia......din nush ce tari und ii plin d banane. Asta ii tanar, roman, hotarat, o sa faca treaba buna. Oricum murea incet defensiva cu Baciu....MULT NOROC Panait!!!

steaua_fan30.06.2006 14:07

pai cred ca va incepe rezerva dar cred ca este un jucator de viitor :D

gloribyh10.07.2006 21:38

Sa accidentat si Panait....acum se pare ca tot va veni si Strul...Facem echipa jewish...sa ne mai spuna cineva ca Steaua e nationalista sau discrimineaza jucatorii :P

dica 10014.07.2006 19:21

La fel cum am zis si despre Drida poate juca in mecirile mai usoare si poate intra in a doua repriza in meciurile in care Steaua are un avantaj mare,poate juca si titular,ganditziva daca ii suspendat ghioanea si Baciu accidentat,cine face cuplu de fundasi centrali cu Goian...........simplu,Bogdan Panait.Succes!

Hai Steaua!!!!!!!!

mihaisupersteaua15.08.2006 19:21

sa speram ca va arata de ce e in stare.Sper sa joace bine sa dem. ca merita sa joace la Steaua fular-campionii

RobYnho19.09.2006 15:38

Oricum este impresionant pentru un fundas central care a evoluat in 27 de partide si a inscris de 4 goluri. :roll:

gloribyh13.11.2006 22:13

Panait...sper sa ma insel , dar nu are fata de Steaua

Phire13.11.2006 22:26

La cat a apucat saracul sa joace pentru Steaua, ma mir ca ai reusit sa-ti faci o parere...

gloribyh14.11.2006 18:12

L-am vazut in meciul in care a jucat , si sincer sa fiu m-am saturat de experimente.Ori aduci un jucator valorors ori nu aduci nimic.Iti spun eu , ca nici in viitor nu o sa-l vezi pe Panait jucand la Steaua.Sa-i dea Oli o sansa lui Tudose in locul lui Panait.Sa joace tinerii de viitor , nu jucatorii transferati la Steaua doar ca sa ne inchida Gigi gura.

Virgil14.11.2006 18:25

Bai Lori dar ce dur esti.Lasa omul sa traiasca si poate ca odata si odata va demonstra ca e bun pentru Steaua.De ce te precipiti?La ce-ti foloseste?Te simti mai bine daca te iei de el?Daca da,incerc sa inteleg.

gloribyh16.11.2006 22:32

Nu am nimic cu el.Chiar nu am nimic cu el..Numai ca nu cred ca avem nevoie de el.Cred ca a fost adus la pachet cu Vali Badea numai ca fanii sa nu-i zica lui Gigi ca nu a cumparat nimic cu banii de pe Ogararu.Atat.Daca era adus pentru ca era valoros si nu confirma , nu m-ar fii deranjat.Atat..Cred ca va pleca in iarna

Virgil17.11.2006 08:26

Eu cred ca e un jucator bun,ca de,altfel nu ajungea la Steaua.Dar nu a avut posibilitatea sa arate ce stie pentru ca Goian-Ghionea au fost prezenti mai tot timpul.

Ma gandesc ca poate fi un jucator gen Cernea,care atunci când a avut ocazia a demonstrat ca e portar.

gloribyh17.11.2006 18:06

Parerea ta:)Cred in orice caz , ca ar trebui sa se aduca de acum incolo numai jucatori care sa fie cel putin l afel de valorosi ca cei din primul unsprazece.Altfel , nu ai cum sa faci concurenta pe post , si cerdema , Panait nu o sa-i scoata niciodata pe Goian si pe Ghionea din primul 11.Nu are rost sa avem inca un jucator pe banca(Stiu acum o sa zici ´si daca se accidenteaza Goian sau Ghionea).Atunci cand se va intampla asta Panait nu va confirma.Cred ca va pleca la iarna....

Bogdan4Steaua17.11.2006 18:18

@gloribyh: nu inteleg de ce nu ai incredere in Panait, mai ales in conditiile in care nici nu a apucat sa demonstreze ce poate. Imi aduc aminte ca si pe Vali Badea l-au contestat unii si baiatul ne-a adus dupa 10 ani in Grupele UCL si a pus umarul serios la victoria de la Kiev.

gloribyh18.11.2006 00:33

Am o presimtire....:DNu stiu.Oricum nu am nimic impotriva lui , dar uitati un lucru:Panait a jucat intr-un meci al Stelei si a dat dovada de nesiguranta.Practic problema nu e cu Panait , ci cu toti jucatorii Stelei care nu au valoare de aceasta echipa.Va rog , uitati pentru un moment ca sunteti stelisti , si uitativa obiectiv la lotul echipei.Ne lipseste un Hagi sau cel putin un Cocis.Oricum macar inca un jucator-simbol care sa traga echipa dupa el ca si Radoi.In rest Panait ...ha sa-l lasam pe Panait.Ii doresc mult succes

c.ronaldo1704.01.2007 12:53

Parca presimt ca o sa avem o poveste "Panait", cum a avut Real si Barca cu "Eto'o".

Bogdan4Steaua05.01.2007 20:07

Cedat definitiv la FC Vaslui!

forever_STEAUA06.01.2007 08:26

Nu inteleg e ce a fost adus... Doar ca sa il trimita inapoi ?!

«12»