23.06.2006 18:49
Problema este ca ionutz a pus un post in care a zis ca jucatorii care au fost exclusi din diferite motive sau care s-au retras nu mai au voie sa se inscrie in alte editzii si tu ai fost exclus !! asa ca cred ca nu mai are rost sa te intrebi cum sa trimitzi baniok... si banii cum ii trimitem daca vrem sa ne inscriem... si cum se fac inscrierile atunci (esti verificat daca ai conexiune buna si dupa aia trimiti banii??)??![]()
si iata cum incearca sa se bage si andrey_gogo in seama. problema este ca eu am fost exclus pe motiv neintemeiat, sau cel putin asa cred eu (pe atunci nu stiam ce e acela ip routabil) si de aceea am fost exclus. ionutz, poti sa ma testezi inainte sa ma inscrii si pe mine ca sa nu mai existe suspiciuni ![]()
