Cu intarziere... LA MULTI ANI!!! ![]()
Cu intarziere... LA MULTI ANI!!! ![]()
si alta data si alta data o s-o facem si mai si mai lata!
Oli esti un om norocos.Sa castigi la 37 de ani un campionat cu Steaua,nu este la indemana oricui.Sa ne gandim de pilda la Piti,un antrenor de echipa nationala.
Daca vei reusi sa duci Steaua in grupele Ligii Campionilor,e halal de mama care te-a facut.Vei fi foarte cunoscut in Europa si vei fi cotat printre marii antrenori ai batranei Europe.
La primul titlu de campion in calitate de antrenor imi amintesc ca Piti l-a avut coautor pe Tudorel Stoica.Imi mai amintesc ca ambii erau sctict supervizati de Imi Jenei.
Probabil ca Victoras avea o varsta apropiata de cea pe care o are Oli acum.Plus minus 1-2 ani.
Sa nu uitam insa ca a fost un titlu castigat in trio.
Piturca a luat singurul titlu in 2001. In '92 a luat cupa, dupa o finala cistigata la penalty-uri, in fata Politehnicii Timisoara, pe stadionul din Regie.
Norby nu fi smecher.Asuma-ti responsabilitatea.
:wink: