FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LA MULTI ANI, OLI!

«12»
gianini10.06.2006 06:20

Astazi Oli implineste 37 de ani.

Cu aceasta ocazie ii doresc sa fie sanatos si sa ne faca fericiti de cat mai multe ori.

La multi ani!

pisybaby10.06.2006 06:32

La multi ani Oli, multa sanatate,fericire si cele mai mari performante!!!!!!

armanovici10.06.2006 07:03

La multi ani Oli!

stb10.06.2006 08:32

LA MULTI ANI,Oli,toti fani Stelei iti doresc multa sanatate si fericire,acum urmeaza Champions League!!! Forza Steaua

Motanu D10.06.2006 08:44
gianini10.06.2006 08:50

topicul acela e deschis in decembrie 2005 si se refera la sosirea lui Oli la Steaua.

aici e vb de ziua lui Oli.

nu cred ca e deranjant...

Parca vorbeam despre Oli aici:http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?p=68624#68624
twist3r10.06.2006 09:24

La multi Ani Oli si La mai Multe Titluri, bineintels cu Steaua.

Motanu D10.06.2006 09:26
topicul acela e deschis in decembrie 2005 si se refera la sosirea lui Oli la Steaua.

aici e vb de ziua lui Oli.

nu cred ca e deranjant...

Ok, ai dreptate !!!

 

La multe trofee, Oli !!!

cristina10.06.2006 09:52

La multi ani, Oli! Sa ne traiesti si sa ne faci de cat mai multe ori fericiti! Multumim ca ai ramas alaturi de noi atunci cand multi te contestau, cand unii te considerau antrenor "de locurile 3-4".La multi ani!

forever_STEAUA10.06.2006 10:19

La Multi Ani , Oli, antrenorul nostru de locul 1 ;)

manuela10.06.2006 10:51

Happy birthday Oli!!!!!cat mai multe realizari la Steaua. :lol:

ramonik_stelista10.06.2006 12:16

La multi ani!!!!!...........iti doresc succes in cariera si multe realizari cu Steaua

Bogdan4Steaua10.06.2006 12:20

La multi ani Oli!

sorin_77710.06.2006 15:24

Multa sanatate Oli si multe trofee alaturi de Steaua...

 

Mult noroc in acest sezon! Spre Champions League, Du-ne la stele Oli!!! La multi ani!!!

steualina10.06.2006 15:32

LA MULTI ANI Oli!Sanatate,fericire,tot ce-ti doresti!Asteptam cu nerabdare scuzele sau macar retragerea afirmatiei"Olaroiu e un antrenor de locurile 3-4",a lui marian Iancu,care la o emisiune a "fratelui"Calinescu a spus ca daca Oli ia campionatul o sa retracteze ce-a zis.Asa ca inca o data:"LA MULTI ANI" si asteptam scuzele lui Iancu.

Sonic10.06.2006 15:46

LA MULTI ANI si toate urarile de bine ;)

Ionutdal10.06.2006 16:09

LA MULTI ANI , si sa castigam urmatoarele:grupa UCL , sa jucam semifinala UCL si apoi 24 , 25 , 26

spre_2410.06.2006 17:32

la multi ani !! si cat mai multe campionate si tot ce poti la Steaua !

Virgil10.06.2006 18:17

La multi bani Oli !

alex_Ra210.06.2006 19:51

La multi ani Oli! Multa sanatate tie si celor dragi si inspiratie in acelasi timp!

helena_steaua10.06.2006 20:29

LA MULTI ANI Oli!!!SA NE DUCI ACOLO UNDE NE E LOCUL IN Champions League!!! :D:D:D

skalidis10.06.2006 23:45

La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!!!1

hector11.06.2006 01:57

LA MULTI ANI STUPARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cine stie stie ........ Mergem prin toata tara................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uZy | @nDr3i11.06.2006 08:45

LA MULTI ANI!!!!

axl2311.06.2006 14:11

tardiv, urez si eu la multi ani celui mai tanar antrenor care a castigat campionatul Romaniei!

cu ocazia asta imi fac si mea culpa, am fost sceptic la sosirea lui la Steaua si am continuat sa fiu pana la meciul cu vasluiul. mult succes in cl!

«12»