FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CAMPIONII

«12»
uZy | @nDr3i07.06.2006 22:03

OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE....DUB DUB DUB DUB DUB DUB DUB :D...GG Steaua!!! hai sa bem :)

sorin_77707.06.2006 22:30
schimbati bannerul ala cu "spre 23"..........

FORZA Steaua!!!!!!!!!

 

Sa ne revenim din betie... Ai si tu rabdare... Eu as pune

SPRE Grupele Champions League!!!!

Stelista4U07.06.2006 22:40

Viatza colorata in rosh-albastru..un nr 23 care aduce

numai bucurie in inimele noastre...c sa mai..suntem

cei mai buni si asta am dovedit-o mereu...campioni am

fost,Campioni vom fi..pna vom murii Steaua

Bucuresti...ale ale...tap tap tap..Forza

Steaua!!!!!!1o vara rosh-abastra....spre

24:P...:))....

 

 

 

 

O stelista mandra d echipa kmpioana

Melku07.06.2006 23:47

Unul din cele mai tampite sondaje vazute pe acest forum. NORMAL CA MERITAM ACEST TITLU - CU VARF SI INDESAT CHIAR.

danciu1907.06.2006 23:49

oleeeeeeeeeeee

campioniiiiiiiiiiiiiiiiii

ejik08.06.2006 06:46

felicitari tuturor stelistilor!!!

ieri a fost o zi MAGICA!!!

 

acu avem un singur obiectiv--->Liga Campionilor

rugatzi-va sa nimerim peste sheriff tiraspol..[in kaz ka muishtii separatishti vor ajunge in turul 2 desigur :D] daka va juka Steaua ku transnistrenii va avea un suport nemaipomenit din partea basarabenilor..se va simtzi ka in Ghencea pe stadionul ala borat de la tiraspol...pe bune

bodanelu08.06.2006 07:15

acum m-am trezit dupa acest drum la Vaslui! Campioniiiiiii ale! Nici acum nu pot sa vorbesc!

Virgil08.06.2006 07:28

Campionii din Ghencea !

 

jz8i8863-147869054e5b56567109c_660_447_.

 

campioana-147869075ac7d447c32d0_660_785_

 

jz8i8684-1478690944198346cc31c_556_900_.

 

617g6049-147869623b5b8f87a96a6_660_431_.

 

617g6054-147869640ed07b854dbed_660_441_.

 

617g6058-147869653db850425c890_660_408_.

 

617g6072-1478696652565c5ceca0d_660_491_.

 

Imagini:www.gsp.ro

Vladivostok08.06.2006 07:52

Este Baaah!!!!Extraordinar!!!4-0.... :!: 8) :!:

Kobiy08.06.2006 09:34

viva 2

manuela08.06.2006 10:35

Care a fost aseara in Ghencea...povestiti si voi...nu stiu...cam tot ce a fost...ca eu m-am uitat pe canalul rapidului...si a fost fara sunet.Si azi aflai ca a fost pe Realitatea, cu sunet, dar la mine e pe vreo 20 si, asa ca am preferat sa vad fara sunet(ceva,ceva) decat sa caut alt canal..ca pierdeam :roll: plsss

Virgil08.06.2006 14:05

@ Manuela

Uite asa a fost.Foloseste-ti putin imaginatia.

 

7743_a22.jpg

 

7747_a55.jpg

 

7738_1111.jpg

 

7739_77.jpg

 

si asa mai departe.

A fost mare veselie,a curs sampania,s-a cantat(printre altele "ore ore/multumim rapidule),jandarmii s-au destins in miez de noapte,etc.

Imagini : [site din caracatita Gazetei Sporturilor]

Reptile1908.06.2006 16:29

Cei care afirma ca Steaua n-ar fi castigat titlu pe merit nu sunt decat niste ipocriti si frustrati iar Rapidului ii multumim ca si-a dat arama pe fata in ultima etapa, daca erau cu adevarat o echipa cu caracter pierdeau cu fruntea sus si se comportau civilizat jucand fotbal nu kung-fu, au incercat sa-si verse frustrarile pe jucatorii jiului dar nu le-a mers cu arbitrul care i-a adus repede cu picioarele pamant tot ce le ramane acu e sa behaie la luna:)) ...FORZA Steaua! MEREU SUPERIORI!

_yang08.06.2006 20:58

Abia astept Supercupa

 

 

 

**************************************************

dbd09.06.2006 06:38

bv echipei !

normal ca meritam !

Riley4230.07.2006 02:27

 

Well as brief as your comment is it explains alot.

ultras steaua31.07.2006 18:12
normal Steaua NO 1 8O
«12»