CAMPIONII!!!!CAMPIONII!!!CAMPIONII!!! OLE OLE OLE OLE
ne vedem in universitate!!! sa sarbatorim titlul 23
la anul avem obiectiv titlul 24!!!!!!!!!!
CAMPIONII!!!!CAMPIONII!!!CAMPIONII!!! OLE OLE OLE OLE
ne vedem in universitate!!! sa sarbatorim titlul 23
la anul avem obiectiv titlul 24!!!!!!!!!!
CAMPIONI CAMPIONI OLEOLEOLE!!!!FORTA George Ogararu!!!
:twisted: :twisted: :twisted:
De ce s-a terminat meciul rapidului mai devreme?
Adevaratul motiv e ca vroiau sa ajunga la gara sa prinda acceleratul de 18.40! ![]()
CAMPIONII CAMPIONII OLE OLE OLE!!!
se iese azi in strada?
De ce s-a terminat meciul rapidului mai devreme?
conform regulamentului la 5 eliminati meciu se incheie cu scorul de 3-0.
BRAVO Steaua!!!
VICTORIE CATEGORICA...
Ce circ la Jiul :lol: :lol: cinci eliminati, pacat ca au oprit meciul ca era foarte interesant de urmarit :lol: :lol:
Rrapidul ar trebui depunctat in campionatul urmator pentru aceste eliminari murdare, sa inceapa pe minus 3 puncte...
CAMPIONII, CAMPIONII, ALEEEEEE !!!
spre cl :arrow:
mah. care e ala care a votat nu? Steaua a meritat acest campionat. A fost greu ,insa am castigat. Daca milogii nu-si pot stapanii testosteronul n-avem ce sa le facem.
:evil: >>>.BAI IMI VINE SA PLANG DE FERICIRE!!!!!!!BRAVO STEAUAAAAAA!!!!!CAMPIONI....CAMPIONII...OLE OLE OLE!!!!>>>> :twisted:
Steaua mereu a meritat tilul...sa vina 24 ![]()
Forza Steaua !!!! FORZTA Steaua !!!!! HEI HEI !!!!
Cea mai tare echipa !!!!Forzta Steaua !!!!!
Forzza Steaua !!
Campionii campionii ole ole ole....
Am inceput sa plang de fericire!!!
Spre 24 !!!

SUNT FERICIT!!!
la cat ne vedem in piata????
spre cl :lol: Sper 24 ,Spre Supercupa...se anunta vremuri frumoase :lol:
io zic ca acest titlu ar fi trebuit sa fie castigat de caini. phwahahahahaha
)
io zic ca acest titlu ar fi trebuit sa fie castigat de caini. phwahahahahaha)
:wink:
Cica s-ar sarbatori pe terenul nr.6 din Ghencea... :roll:
Dar vad ca majoritatea sunt la Universitate...
la 11 is pe terenul 6 in Ghencea.acolo cica primeste echipa medaliile..si tot..
Sincer e o aberatie,la ora 12 noaptea !! Oare nu prefere maine seara 50.000 de oameni pe stadionul national din complexul Lia Manoliu? :?
Pai...maine nu o sa fim 50.000 :wink: ,acum bucuria e maxima .. :lol:
E nu o sa fie...cred ca o sa ramana si pe afara.. :lol:
chiar e adevarata faza cu premierea pe terenul 6 din Ghencea???
stie cineva sigur?
Au anuntat si la TV vreo 2 televiziuni deci trebuie sa fie adevarat . CAMPIONII Romaniei SUNTEM NOI !
O sa fim 50.000 dak anunta ca joaca amical cu Barca ... :lol:
chiar e adevarata faza cu premierea pe terenul 6 din Ghencea???stie cineva sigur?
da.a zis MM la TV ![]()
ne vdm acolo..apoi in piata
schimbati bannerul ala cu "spre 23"..........
FORZA Steaua!!!!!!!!!