FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CAMPIONII

«12»
antonika07.06.2006 15:02

CAMPIONII!!!!CAMPIONII!!!CAMPIONII!!! OLE OLE OLE OLE

 

 

ne vedem in universitate!!! sa sarbatorim titlul 23

la anul avem obiectiv titlul 24!!!!!!!!!!

lordandrey0007.06.2006 15:20

CAMPIONI CAMPIONI OLEOLEOLE!!!!FORTA George Ogararu!!!

:twisted: :twisted: :twisted:

radoi8607.06.2006 15:40

De ce s-a terminat meciul rapidului mai devreme?

Adevaratul motiv e ca vroiau sa ajunga la gara sa prinda acceleratul de 18.40! :))

 

CAMPIONII CAMPIONII OLE OLE OLE!!!

duducsteaua07.06.2006 15:40

se iese azi in strada?

alex ripper07.06.2006 15:43
De ce s-a terminat meciul rapidului mai devreme?

 

conform regulamentului la 5 eliminati meciu se incheie cu scorul de 3-0.

Stryker07.06.2006 15:49

BRAVO Steaua!!!

VICTORIE CATEGORICA...

 

Ce circ la Jiul :lol: :lol: cinci eliminati, pacat ca au oprit meciul ca era foarte interesant de urmarit :lol: :lol:

 

Rrapidul ar trebui depunctat in campionatul urmator pentru aceste eliminari murdare, sa inceapa pe minus 3 puncte...

 

CAMPIONII, CAMPIONII, ALEEEEEE !!!

 

spre cl :arrow:

general_angel07.06.2006 15:51

mah. care e ala care a votat nu? Steaua a meritat acest campionat. A fost greu ,insa am castigat. Daca milogii nu-si pot stapanii testosteronul n-avem ce sa le facem.

IONUTZ-CIPRIAN07.06.2006 15:54

:evil: >>>.BAI IMI VINE SA PLANG DE FERICIRE!!!!!!!BRAVO STEAUAAAAAA!!!!!CAMPIONI....CAMPIONII...OLE OLE OLE!!!!>>>> :twisted:

I.N.Money07.06.2006 15:57

Steaua mereu a meritat tilul...sa vina 24 :P

cmt-steaua07.06.2006 15:58

Forza Steaua !!!! FORZTA Steaua !!!!! HEI HEI !!!!

Cea mai tare echipa !!!!Forzta Steaua !!!!!

Ionut_stelistu07.06.2006 16:04

Forzza Steaua !!

Campionii campionii ole ole ole....

Am inceput sa plang de fericire!!!

 

Spre 24 !!!

steauak1as.gif

Dj07.06.2006 16:33

SUNT FERICIT!!!

 

 

la cat ne vedem in piata????

DTP-Ludacris07.06.2006 16:35

spre cl :lol: Sper 24 ,Spre Supercupa...se anunta vremuri frumoase :lol:

weeezer_2007.06.2006 17:17

io zic ca acest titlu ar fi trebuit sa fie castigat de caini. phwahahahahaha :)))

antonika07.06.2006 17:55
io zic ca acest titlu ar fi trebuit sa fie castigat de caini. phwahahahahaha :)))

 

:wink:

***alex***07.06.2006 17:57

Cica s-ar sarbatori pe terenul nr.6 din Ghencea... :roll:

Dar vad ca majoritatea sunt la Universitate...

Dj07.06.2006 17:59

la 11 is pe terenul 6 in Ghencea.acolo cica primeste echipa medaliile..si tot..

I.N.Money07.06.2006 18:01

Sincer e o aberatie,la ora 12 noaptea !! Oare nu prefere maine seara 50.000 de oameni pe stadionul national din complexul Lia Manoliu? :?

DTP-Ludacris07.06.2006 18:07

Pai...maine nu o sa fim 50.000 :wink: ,acum bucuria e maxima .. :lol:

I.N.Money07.06.2006 18:08

E nu o sa fie...cred ca o sa ramana si pe afara.. :lol:

redandblue07.06.2006 18:08

chiar e adevarata faza cu premierea pe terenul 6 din Ghencea???

stie cineva sigur?

Grinch07.06.2006 18:10

Au anuntat si la TV vreo 2 televiziuni deci trebuie sa fie adevarat . CAMPIONII Romaniei SUNTEM NOI !

DTP-Ludacris07.06.2006 18:18

O sa fim 50.000 dak anunta ca joaca amical cu Barca ... :lol:

Dj07.06.2006 18:37
chiar e adevarata faza cu premierea pe terenul 6 din Ghencea???

stie cineva sigur?

 

da.a zis MM la TV :D

ne vdm acolo..apoi in piata

redandblue07.06.2006 18:39

schimbati bannerul ala cu "spre 23"..........

FORZA Steaua!!!!!!!!!

«12»