In prezentul topic se poate discuta despre fostii jucatori ai Stelei.Cei la care am tinut foarte mult si care din diferite motive au fost obligati sa paraseasca echipa,pe care sunt sigur ca o vor purta in suflet tot restul vietii.
La ce echipe joaca in prezent,ce salarii au,daca ati dori sa revina la Steaua,etc.
...Ce vremuri...ar fi bun un topic cu fostii jucatori ai Stelei, buni sau rai in care sa aflam informatii despre ei. (sau nu l-am gasit eu inca?)![]()
@ "Melku"
Acum il avem.Sau cum s-ar spune,zis si facut.
