29.10.2004 09:17
Pentru prima oara,astazi,am fost mai atent si am constatat ca site-ul oficial,nu degeaba a fost laudat de George Stan,care a fost la fel de obiectiv,ca de fiecare data....siteul oficial este departe de a fi slab, are foarte mult continut, un forum destul de activ, transmisii audio, ce sa mai...isi merita locul 1 la siteuri de sport in .ro. Nu vrem si nici nu avem cum sa comparam acest site cu siteul oficial pentru ca sunt doua chestii diferite cu posibilitati si cerinte total opuse...
Asta nu înseamna în nici un caz ca parerile mele despre site-ul pe care postez în aceasta clipa,nu mai sunt aceleasi.O sa întaresc cele spuse anterior,si o sa spun din nou ca site-ul www.fcsteaua.ro,site-ul pe care ma aflu în aceasta clipa,e site-ul de sport de care sunt cel mai multumit.Care mi se potriveste cel mai bine.Unde fara sa sar calul,pot spune vrute si nevrute.Unde pot vedea cele mai actuale stiri,imagini video,pareri diferite,etc.Si unde sunt cei mai numerosi membri(!).
