Nu am apucat sa va laud, pentru ca eu plecam a doua zi la ora 5 dimineata din Timisoara si nu am apucat sa mai intru pe net...
George, faptul ca mi-ai sters avatarul dovedeste ca sunteti sub Poli aek la fair-play, ceea ce niciodata nu as fi putut crede. La ei pe site nu mi s-a sters avatarul.
Decizia ta, site-ul vostru, dar faptul ca m-ati pus ca "stelist infocat" nu mi s-a parut deloc mormal. Ma voi mai gandi daca sa mai intru pe acest site sau nu. Chiar va laudam ca pot discuta normal cu voi, cand mi-ai dat in cap cu avatarul... Merci.
