05.07.2018 14:53
iti place sa generalizezi si stiu ca asta e cel mai usor...
Apropo nu m-am uitat in "gura" nimanui cand am zis ca Csa insemna Talpan, el a declarat-o sus si tare pe TV
cred ca nu are rost s alungim subiectul ca e super ridicol.
Spre deosebire de tine eu nu amenint pe nimeni si nici nu imi doresc ca vreunuia din CSA sau din galeria CSA sa i se intample ceva rau, consider ca suntem oameni normali toti si putem sa ne vedem fiecare de echipa noastra.
"... tu cetatean platitor de taxe si impozite a acestei tari, poti face o intrebare celor de la CSA si in termen de 30 de zile vei primi un raspuns la curiozitatile tale." nu e mai usor sa dovedesti tu daca tot stii atat de bine?
