FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Doar discuții despre fcsb... Unde este Steaua?

«12»
danielac05.07.2018 14:53

iti place sa generalizezi si stiu ca asta e cel mai usor... 

Apropo nu m-am uitat in "gura" nimanui cand am zis ca Csa insemna Talpan, el a declarat-o sus si tare pe TV :) cred ca nu are rost s alungim subiectul ca e super ridicol.

Spre deosebire de tine eu nu amenint pe nimeni si nici nu imi doresc ca vreunuia din CSA sau din galeria CSA sa i se intample ceva rau, consider ca suntem oameni normali toti si putem sa ne vedem fiecare de echipa noastra.

"... tu cetatean platitor de taxe si impozite a acestei tari, poti face o intrebare celor de la CSA si in termen de 30 de zile vei primi un raspuns la curiozitatile tale." nu e mai usor sa dovedesti tu daca tot stii atat de bine?

«12»