Bai asta-i chiar culmea. Inchideti comentariile in loc sa-l bagati in mortii lui pe psihopatul ala de Adrian ?
E chiar atat de greu sa-i dati un ban frumos ? Chiar nu v-ati plictisit sa ne faca praf toate subiectele ??
Bai asta-i chiar culmea. Inchideti comentariile in loc sa-l bagati in mortii lui pe psihopatul ala de Adrian ?
E chiar atat de greu sa-i dati un ban frumos ? Chiar nu v-ati plictisit sa ne faca praf toate subiectele ??
Iar a aparut problema cu comentariile, nu pot adauga desi sunt logat. De data asta adresa de email e aceeasi.
incearca sa stergi cache+cookie-uri
Ctrl+Shift+Delete in Chrome
La 30.03.2017 at 19:01, xray a spus:Banuiesc ca stii sa citesti. Pe prima pagina e citatat Dumitru Costin, secretarul general AFAN, nu Emilian Hulubei! Oricum, AFAN nu are nicio legatura cu palmaresul, iar Emilian Hulubei e dus cu pluta pe tema asta. Mai ai rabdare un pic si vom vedea cum sta treaba cu palmaresul.
Apropo, AFC Steaua Bucuresti a fost infiintata in 1998, iar pe Certificatul sportiv nu scria 1947!!! Nu are nicio legatura!
Si uite ca au trecut 3 ani de atunci si ei tot așteaptă să se decidă palmaresul Stelei in favoarea lor. :))))
Salut,
Am si eu o probleme de logare pe acest forum....
Am userul "istoric" : BandiT
Si nu ma pot loga pentru ca imi cere o adresa de email, in loc sa-mi ceara user si parola.
Adresa de email asociata contului BandiT nu mai exista de cativa ani....
Ce pot sa fac? (evident ca daca imi recuperez contul BandiT, voi cere stergerea acestui cont)
Multumesc!
Te loghezi cu adresa de mail si parola care o aveai atasata contului BandiT.
Daca nu merge, sterge cookie-uri si cache sau incearca ingognito in Chrome.
Am rezolvat!
Multumesc de ajutor!
Forta Steaua!
Si mie imi apare problema asta de vreo saptamana. Arata ca p&&& site ul.
Si-a revenit site-ul!
A fost o problema cu clasamentul afisat pe prima pagina. S-a rezolvat in cele din urma.
Parse error: syntax error, unexpected '?' in /var/www/vhosts/fcsteaua.ro/httpdocs/wp-content/plugins/cue/php/Provider/Editor.php on line 108
Da, mersi. Am vazut si noi eroarea. S-a futizat pluginul in cauza dupa un update.
@Azzidocum vedem si noi filmarile uploadate pe site? Ca pe orice/oriunde m as uita imi da eroare.. vreau sa downloadez cateva sa ma uit pe TV la ele si sa plang ca acum avem 30 de parliti in peluza