FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Steaua in litigiu cu CS al Armatei, pentru palmares si emblema

«1678»
Harald22.07.2017 19:32

Petrea a anuntat ca in curand se va cauta o modalitate prin care sa se rezolve neconcordanta cu palmaresul, se anunta vremuri grele pentru echipa asta care in acest caz nu va mai beneficia de coeficient. 

Alexandru H.22.07.2017 19:47

Cred ca se ascund toti de la UEFA sub mese de frica lui Petrea.

David Ultras Dragos Chipciu11.08.2017 16:15

singura Steaua  si unica  este doar  continuitoarea !!

Harald21.08.2017 14:42

maine se va anunta Liga in care va juca Steaua, se pare ca urmeaza clarificarea situatiei palmaresului si reintrarea in normalitate

Alexandru H.22.08.2017 14:48

****, s-a anuntat!

CSA is still a clone!

BandiT20.11.2020 13:15

Procesul privind palmaresul - faza apelului:

http://portal.just.ro/2/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000798700&id_inst=2

Urmatorul termen in 15.02.2021

 

LE: CSA Steaua este UM 02301 Bucuresti....Trist....

«1678»