Arlaukis sa ne scoata la penaltiuri sau un gol din bulan...
Arlaukis sa ne scoata la penaltiuri sau un gol din bulan...
E cam game over .Fara Sanmartean/Chipciu/Tanase nu prea misca Steaua...Sper ca ciobanu sa fie fericit ca s-a zgarcit la 1 milion de euro pentru Piovaccari.
Este prima data cand tin cu o echipa din afara Romaniei in lupta cu Steaua
Nu ti-e rusine?!
Te declari "stelist pana la moarte" dar in momentele grele ale echipei noastre tii cu adversarul?! Explica-mi logica ta, caci sunt tare curios.
pacat de golul ala, Keseru trebuia sa o bage in ate la inceput, n-ai voie sa ratezi de acolo ...
cred ca la gol, daca arlauskis statea pe centru, putea sa o scoata
Mister a cam facut meciu asta praf, o minune daca reusim sa castigam.
De cand l-a bagat pe Filip n-am mai legat 5 pase consecutive sau vreo ocazie de poarta. Mai potrivit era Iancu.
nu mai pot de rusine, iar logica mea e simpla ciobanul nu trebuie sa mai castige nici 1e de pe carca Stelei.
Oricum imi pierd timpul pe siteul asta pe care am zis ca nu mai intru, a ajuns sa fie o stana plina de oi freegigiste.
Din pacate ,daca stam sa analizam la rece, cam ai dreptate...pe cioban il intereseaza doar banii,aduce antrenor low-budget fara pic de experienta, vinde cei mai buni jucatori si are pretentii la grupele UCL
.
L.E. Si stati calmi ca la penaltyuri Steaua nu are nicio sansa...
nu mai pot de rusine, iar logica mea e simpla ciobanul nu trebuie sa mai castige nici 1e de pe carca Stelei.
Oricum imi pierd timpul pe siteul asta pe care am zis ca nu mai intru, a ajuns sa fie o stana plina de oi freegigiste.
Prietene, vorba multa saracia omului. Du-te la Poarta Alba si baga cutitul in Becali sau cel putin atarna un banner cum ca-i dai mooie sau ceva de genul. Pana atunci n-are rost sa ne jignesti fiindca majoritatea ne-am cam resemnat.
Ai merita 30 de zile ban. Sunt curios ce sanctiune da choli.
Am visat aseara: 1-1 si calificare !![]()
ti se indeplinesc visele de obicei? ![]()
nu aduci jucatori, nu vin 'meleoanele'.... sunt curioasa cine va bate penaltyurile daca ajungem acolo...sau, mai bine zis, ma gandesc cu groaza.
Din pacate ,daca stam sa analizam la rece, cam ai dreptate...pe cioban il intereseaza doar banii,aduce antrenor low-budget fara pic de experienta, vinde cei mai buni jucatori si are pretentii la grupele UCL.
L.E. Si stati calmi ca la penaltyuri Steaua nu are nicio sansa...
hai ma las-o in pl mea , daca nu dadea szukala bara eram calificati, vorbiti de parca ne-au dat 5-0 astia, au dat un gol dintr-un bulan, de 100 de ori daca mai da ala asa nu nimereste poarta
Oricum imi pierd timpul pe siteul asta pe care am zis ca nu mai intru, a ajuns sa fie o stana plina de oi freegigiste.
S-ar putea sa te ajut in privinta timpului pierdut daca doresti.
Oricum, tu baga la cap asta: in momentul in care esti nemultumit de jocul echipei si te bati cu pumnul in piept ca tii cu adversarul te transformi intr-un suporter de rezultat, intr-o oaie.
Stelist pana la moarte = cu Steaua la bine SI LA RAU!
PS: si eu sunt plin de draci ca nu jucam nimic, dar nu am iesirile tale.
ti se indeplinesc visele de obicei?
sunt curioasa cine va bate penaltyurile daca ajungem acolo...sau, mai bine zis, ma gandesc cu groaza.
cine sa bata!? pai fundasii, nu Filip, Rapa... OMG, portarul eliminat...
Moti portar... Ai de plm, daca bate Keseru pe poarta e gol...
)))
cine sa bata!? pai fundasii, nu Filip, Rapa... OMG, portarul eliminat...
Moti portar... Ai de plm, daca bate Keseru pe poarta e gol...
)))
mda, isi batura joc de lovitura libera... daca nici cu portar "de imprumut" nu castigam la penalty......
Sunt tare curios care a fost ideea lui Mister in meciul asta, ca la victorie si multe goluri, precum vesnica lui declaratie la finaluri de meci, n-a jucat.
JENANT! Sa mai pierdem calificarea si cu Moti portar....
Oricum nu-l prinde paltonul pe Galca, e cam depasit de momentele-cheie. Asta-i viata....
Doamne cat de prost am executat loviturile. Moti nu a aparat, ci noi am executat execrabil.
In fine, mergem inainte!
Umilinta suprema...ne-a eliminat Ludogorets cu Moti in poarta....Ola ola eeee....ciobaneeeeeeee!!! Ola ola eeee...Gatzi ma-tiiiiiiii!!!!
hahahahahaha
freeeeeeeeeeeeee gigiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!
20 meleoane pac pac
Sa vedem acum pe cine mai vinde ciobanu pe berberita,pe pamflie,pe iancur,bicicleta ....gata nene au ramas ciurucurile , 2 jucatori mai are de vandut ciobanu szukala,varela pe restu nu ia nici o flegma(mai putin sanmartean care oricum e prea batran pentru a fi vandut)
hahahahahaha
freeeeeeeeeeeeee gigiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!
20 meleoane pac pac
Sa vedem acum pe cine mai vinde ciobanu pe berberita,pe pamflie,pe iancur,bicicleta ....gata nene au ramas ciurucurile , 2 jucatori mai are de vandut ciobanu szukala,varela pe restu nu ia nici o flegma(mai putin sanmartean care oricum e prea batran pentru a fi vandut)
daca pleaca si cei doi vom fi avea aparare cum avem si atac: CIUCIU!
Arlauskis o fi bun in restul meciului, dar la penaltyuri e varza.
Lasati ca e mai bine asa, oricum ne-am fi facut de ras in Champions League. Nici in europa league n-o s-o ducem bine cu jucatorii astia.
Si daca ne calificam si primea ciobanul banii tot jucatori liberi de contract aducea.
Ola ola e....ciobaneeeee...ola ola e......gatzii ma-tii! Cea mai umilitoare seara din ultimii "n". Dezastrele cu PSG si Stuttgart sunt pistol cu apa pe langa o asa seara de cosmar incheiata in cel mai umilitor mod posibil: Sa ne elimine Ludogorets cu Moti in poarta!! 2 saptmani nu mai pot sa ies din casa de nervi. Am ajuns sa ne jucam calificarea in UCL cu Prepelita, Breeveld, Stanciu, Filip si Popa!!!!! Imi vine sa manac mobila!!! Oricum pana dimineata la 8 nu o sa pot adormi!
am avut ghinion in meciul asta cum n-am avut in ultimii 10 ani
de obicei marcam chinuit, sau daca jucam prost ne calificam la penaltiuri ... n-a fost sa fie, arlauskis asta nu transmite niciun fel de incredere la penaltiuri, cand ii vedeam moaca aia plouata nu simteam nimic, macar tatarusanu ii mai intimida pe executanti, asta statea ca un cersetor
'Ciobanul' umileste Steaua si stelismul din 2003, o eliminare cu o echipa mai buna nu e.
Nu era bun 'Gelatu', de acum se va reveni la 'normalitate', adica locurile 5-6.
"Primul moment al decaderii este atunci cand te afli la maxim."
Singurul beneficiar al eventualei calificari ar fi fost cel care sugruma clubul, echipa si spiritul Stelei, de peste un deceniu.
E mai bine asa,oricum ciobanul cauta sa mulga Steaua cat se poate de mult.Mulge plm ciobane puscarias!
Am ajuns sa ma musc de mina din 3 in 3 minute sperand ca e un cosmar din care sa ma trezesc...
( Imi vine sa sparg tot in jur!