FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Finala : Arsenal Londra-FC Barcelona

«12»
I.N.Money16.05.2006 16:18

Maine seara cu incepere de la ora 21:45,Pro TV transmite finala unui sezon nebun din Champions League.

Finala se joaca la Paris,Pe Stade de France,unde se anunta un meci colosal

stadef1.jpg

Pe mana cui mergeti voi?

alex_Ra216.05.2006 16:28

FC Barcelona!Sunf fan Barca si cred ca Ronaldinho & Co se vor impune, dar e o finala de Chmapions League si stim prea bine ca se poate intampla orice.Forza Barcelona!

Melku16.05.2006 16:54

Sper si cred ca o sa castige Barca dar Arsenal e capabila de surprize,cred ca Arsenal depinde foarte mult in atac de ce meci o sa prinda Thierry Henry.

gabriela16.05.2006 17:38

Vreau sa castige Barcelona si sper din tot sufletul sa reuseasca. Maine o sa fie o victorie ros!!!

***alex***16.05.2006 17:52

De obicei nu tin cu vreuna din cele doua formatii, dar Barca si Ronaldinho mai au timp sa castige si in alt an, cred ca Henry merita Champions League dupa atatia ani petrecuti pe Highbury! Asadar... FORZA ARSENAL!

Ionutdal16.05.2006 17:59

Barca castiga 100 % . Sory Arsenal .

Grinch16.05.2006 18:05

Nu prea ma intereseaza cine castiga dar Barcelona merita aceasta cupa pentru fotbalul care il practica . In rest sper sa vedem un meci frumos .

armanovici16.05.2006 19:05
Barca castiga 100 % . Sory Arsenal .

BA NU!

 

Sa ramana Barcelona cu un trofeu european(CCE) ca si noi!

 

Asa ar trebui!

Motanu D16.05.2006 19:42

100% de acord cu Armanovici ! Sper ca Arsenal sa ia trofeul ! :P

DTP-Ludacris16.05.2006 20:10

0ricine va castiga...vom vedea fotbal de calitate.. :P

 

frumos ar fii ca Barca sa castige pentru ca la ora actuala joaca cel mai frumos fotbal 8)

_yang16.05.2006 23:17

Pariez pe Arsenal ca in ultimul timp numai cine nu merita castiga Champions League.

La anul' tot Barcelona o sa merite da' va castiga Steaua !

antonika17.05.2006 07:20

sufletul imi spune ca Barca va castiga dar instinctul ca Arsenal debea stept in seara asta finala....

IONUTZ-CIPRIAN17.05.2006 07:58

:evil:>>>Barcelona este favorita mea dar nu stiu ce o sa fie diseara ,si ARSENAL este foarte buna,ca nu doar degeaba a ajuns in finala!!>>> :twisted:

redandblue17.05.2006 09:31

BARCA este de departe cea mai buna echipa din lume si "nu se poate impiedica de niste englezi"...cum ar spune Jiji...

FORZA BARCA!

axl2317.05.2006 09:40

mama, ce meci o sa fie! abea astept! sper sa castige barca, desi cred ca cele doua formatii au cam aceeasi valoare.

vlad7517.05.2006 10:37
mama, ce meci o sa fie! abea astept! sper sa castige barca, desi cred ca cele doua formatii au cam aceeasi valoare.

axl22 iti dai seama ca o sa avem o noapte de vis???????

iti dai seama?:"O noapte,doua Cupe?"...la naiba !!!...nici nu stiu la ce meci sa ma uit!!!

HELP ME!!!...am o mare dilema:Ce meci sa aleg intre marea fina din Cupa Romaniei si mai putin interesantul meci din Liga Campionilor????

http://www.prosport.ro/index.php?c=1&a=108531

axl2317.05.2006 10:52

pai eu zic sa te nu te uiti la niciuna, mai bine stai pe net.

uite, eu nici nu stiam ca se joaca si cupa Romaniei in seara asta.

programul meu arata cam asa: ma uit la bacau-Steaua, ma duc sa fac un fotbal cu prietenii pe un teren artificial, cam 7,8 lei noi de persoana, ma uit la barca-arsenal si apoi ma culc.

la rapid - national nu ma uit pentru ca maine o sa vuiasca ziarele si nu pierd nimic important.

forever_STEAUA17.05.2006 10:58
Barca castiga 100 % . Sory Arsenal .

BA NU!

 

Sa ramana Barcelona cu un trofeu european(CCE) ca si noi!

 

Asa ar trebui!

 

Plus ca am inteles ca la meci va fi si Regele Carlos. Si nu e chiar talismanul Barcelonei. :twisted:

IL_Diablo17.05.2006 11:05

Forza ARSENAL! Tunarii vor ridica trofeul! O merita din plin dupa ce au scos echipe ca Real sau Batrana curva! :P Go GUNNERS GO!

vlad7517.05.2006 12:26
pai eu zic sa te nu te uiti la niciuna, mai bine stai pe net.

uite, eu nici nu stiam ca se joaca si cupa Romaniei in seara asta.

programul meu arata cam asa: ma uit la bacau-Steaua, ma duc sa fac un fotbal cu prietenii pe un teren artificial, cam 7,8 lei noi de persoana, ma uit la barca-arsenal si apoi ma culc.

la Rapid - national nu ma uit pentru ca maine o sa vuiasca ziarele si nu pierd nimic important.

cam asa va fi si programul meu de TV

ms axl22

amy_lee_stelista_no117.05.2006 13:28

:arrow: :arrow: :arrow: bzz....Forzza Arsenal si nik altcva :D chiar dak barca are sanse mai mari...nvm :P :arrow: :arrow: :arrow:

redandblue17.05.2006 19:30

hai barca...stim ca se poate!!!

alex ripper17.05.2006 19:37
hai barca...stim ca se poate!!!

 

normal ca se poate sa mai primeasca inca un gol!

:twisted: :twisted:

 

ARSENAL!!! ARSENAL!!! ARSENAL!!!

redandblue17.05.2006 19:40

bai ripper dupa ce ca-s io necajit ma ma necajesti si tu...

barca cistiga UCL prin golurile lui eto'o!!!

Melku17.05.2006 19:49

Super meci, eu totusi consider ca trebuia lasat avantaj la faultul lui Lehmann si faultul dat la Eboue a fost chiar tampit pentru ca asistentul era la doar cativa metri...se intampla si la case mari, ne mai plangem noi in Divizia A sau Liga I sau cum s-o mai numi :)

«12»