FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sansele la titlu.

«123»
^Cody15.12.2006 17:23

care sanse la titlu, ca sezonul asta ne-am luat adio...

alexynho16.12.2006 08:25

la cum jucam in deplasare ... cred ca intre 0 si -1 :(

Ioana1918.12.2006 11:17

poate ne revenim in retur .. si poate poate reusim o surpriza .. desi ii aproape imposibil :(

Bogdan4Steaua18.12.2006 12:06

Dinamo a imprumutat jucatori la Gloria Bistrita. Oricum era aranjat meciul, iar acum nu mai exista urme de indoiala. Daca cei din Stefan cel Mare au aranjate meciurile cu Ceahlaul, Gloria, Poli Iasi, Urziceni si Otelul, chiar nu mai avem absolut nici o sansa.

Virgil18.12.2006 12:50

COOPERATIVA isi sustine reprezentanta la titlu.

n3olitik01.03.2007 18:45

sansele la titlu in acest timp: 0,00000000000001 %. si daca jocul practicat de Steaua ar fi unul spectaculos, as mai spera...da na ...

mircea_zion03.03.2007 18:36

nu trebuie sa ne faci 1000 de posturi ca sa ne zici :twisted:

«123»