don corleone si nea nasu' se cred mai presus de orice si daca lor li se pune pata schimba legea, dau decrete, influenteaza lumea si se voteaza legea ca in congresul al XV. devine cam jenanta institutia asta care se numeste FRF si care cica apara interesele fotbalului. traiasca casa lu nea nasu care s-a ridicat pe banii nationalei....
