FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

U Cluj - Steaua 0-1 (0-1)

«12»
Arsenal1886Steaua194708.05.2014 20:38
fular-campionii fular-campionii fular-campionii fular-campionii fular-campionii fular-campionii fular-campionii
Dadootza08.05.2014 21:36

Steaua Bucuresti, deasupra tuturor! fular-campionii fular-campionii :steag_cruce_invers: Felicitari!!

mdionis08.05.2014 22:30
@mdionis si xray: baieti, v-as fi foarte recunoscator daca nu ati mai "polua" acest thread cu informatii care nu isi au rostul.

 

Problema principiala era ca noi, ca stelisti, avem pretentia de a fi mereu superiori; in aceasta calitate, nu avem voie sa recurgem la procedeul gresit si de prost-gust al demonizarii adversarului, fie chiar si pentru a gasi o motivatie in plus pentru a castiga partida. Or inventarea unui sens nou pentru cuvintele unui jucator de la adversarul din aceasta seara doar pentru a ni-l face mai antipatic "bate" exact in aceasta directie gresita.

Oricum, victoria noastra nu poate fi pusa la indoiala si nu se datoreaza cuvintelor lui M.N.

Ura si la mai multe!

xray08.05.2014 23:17

Mare pacat a facut Prepelita cu baietasul ala de bundesliga.

Auzi, frate! A dat Prepe torpila aia cu capul de langa herr Max ... de i-au vajait timpanele. Noroc ca ramasese cu gura cascata si i-a egalat presiunea din urechi, altfel ramanea si fara timpan. :)

De asta l-a scos Teja, ca a facut saracul otita, nu ca pana atunci i-au ascuns stelistii mingea de s-a intalnit cu ea doar cand batea out.

Acum a vazut si el ce inseamna Steaua, nu descultii aia de la FC Koln. :worthy:

 

Sigur a citit Prepe&Co. pe aici "procedeul gresit si de prostul gust ..., pentru a gasi o motivatie in plus pentru a castiga partida", sa citez din clasici. Ca declaratia lui Max a fost de foooarte bun gust. Ma rog, gustul unora.

Kidding, of course! :beer2:

SteauaToronto08.05.2014 23:21

Am un prieten aici, mare fan a lui Freiburg pe unde a jucat Nicu l-am intrebat de el si mi-a raspuns: SHIT :)))

xray08.05.2014 23:34

La ca-l ia Rghe la Steaua ... sa faca ghetele la baieti ... nemteste, sa-i pregateasca de Bundesliga zwei! :console:

 

ADRIAN080809.05.2014 06:13

CAMPIONIIIIIII fularsteaua2 CAMPIONIIIIIIIII

 

:steag_cruce_invers:

 

 

 

Sa umplem ARENA la finala Cupei !!!!!

«12»