FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Marrian Rrada, suferinta si frustrare

«12»
cristian01415.05.2006 12:36

Numai cuvinte la superlativ despre acest om : foarte urat, foarte prost, foarte negru, foarte cretin, foarte frustrat.

Noapte buna Mareane ! :wink:

ultras steaua01.08.2006 16:38
:) :? :? UN PERSONAJ PENIBIL IN '' MAREA FAMILIE RRRRAPID '' RRADA MASCOTA ECHIPEI Rapid :x
«12»