*Cosmin Olaroiu NU(in primul rand nici nu stiu ce cauta la Steaua,ar trebui sa antreneze undeva in "B")
*MM DA(are el multe defecte dar nu ca si conducator e impecabil...din partea mea tot respectul...un singur amendament putina diplomatie nu strica)
*Gigi DA(e cel mai bun patron din Romania,cel mai bogat,lider puternic,eu zic ca daca nu era el Steaua era acum pe la mijlocul clasamentului si se zbatea in mediocritate)
*Carlos NU(n-are pic de valoare,aici la Cluj sunt portari de 17-18 ani de 10x mai buni,exclus sa mai ramana,sper sa-si gaseasca cat mai repede echipa)
*Bostina DA/NU(jucatorul asta are talent dar nu stiu ce pana mea joaca cateodata atat de prost,asa ca daca va incerca sa-si revina poate sa ramana)
*Balan DA(dar doar ca rezerva)
*Dica DA(deocamdata e jokerul nostru,dar daca se ofera bani frumosi pt el poate pleca)
