@armanovici
:lol: :lol: :lol: chiar ca nu este nici o diferenta. super comparatia :lol: :lol: :lol:
@armanovici
:lol: :lol: :lol: chiar ca nu este nici o diferenta. super comparatia :lol: :lol: :lol:
ia uite frate si la puscarie cu asta!!!.............ce tare e asta ,unde a invatat sa filozofeze pe tema Steaua .............la rahova?????..............ce de risul lumii e societatea romaneasca unul care a furat de a spart statul si cetateanul roman, e si mare investitor in fotbal si ne ride noua in nas............frate , asta ar fi trebuit demult inchis pe vreo 30 de ani dar la Romania cu cit iei mai mult de la cetatean cu atit stai mai linistit..............dedicatie speciala pt nea .............OSPATAR, O STICLA DE VIN LA BAIATU"......SA-SI ADUCA AMINTE OMUL DE TRECUTUL GLORIOS
:evil: >>>Bai fratilor voi nu vedeti ca bastani stau si rad de fraierii ca noi? Ei fura milioane de dolari si nu patesc nici pe dracu,iar un amarat care fura o paine sau ceva de mancare ca ii caraie matele in stomac ia o gramada de ani?Asta este societatea in care traim....vrei ceva dai spaga.....vrei sa scapi de ceva dai spaga!!Si asa se plimba linistiti pe strada in masini selecte si in ciuda tuturor...au de unde sa dea....noi astia mai amarati de unde sa dam...dar unul care nu are ce manca,asa ca.......>>>> :twisted:
@armanovici
exact la aceasta super asemanare ma gandeam si eu in timp ce urmaream recusul etapei de duminica trecuta.
Bravo pt acest post cu Iancu si fratele sau geaman. Totusi as sune ca Iancu e mai urat decat fratele sau din dreapta
stiti ce miam dat seama aseara... ca acel 'domn' muresan de la Cluj e exac ca 'domnul' Iancu d la Poli.... l fal la fel.... ambii grasi si prosti de rup..... si ambii au boala pe Steaua...
Jabba The Hut pe OTV ![]()