Incununez acest manunchi de opinii de "bine" la adresa "Marelui Alb" cu o stire de ultima ora pe masura :
"Omul de afaceri Marian Iancu va afla marti daca va fi arestat.
Curtea de Apel București a judecat astazi recursul Parchetului la decizia Tribunalului Bucuresti, care a considerat ca arestarea preventiva a lui Iancu nu se impune.
Instanța a amanat pentru marți pronuntarea in acest caz.
Marian Iancu este acuzat, alaturi de Ovidiu Tender, in dosarul "Rafo", de producerea unor prejudicii, de peste 2.700 miliarde de lei."
http://www.romanticfm.ro/index.php?c=stiri...12.05.2006-14:1