@Iancu dragosh
Si daca ii ignoram rezolvam ceva? Schimbam ceva cu asta?
@Iancu dragosh
Si daca ii ignoram rezolvam ceva? Schimbam ceva cu asta?
daca nu putem schimba lucrurile acesta nu inseamna ca nu tebuie sa fim egali cu noi insine. Chiar daca nu-l putem indeparta de la echipa ( desi cred ca se poate), acesta nu inseamna automat ca trebuie sa-l sustinem. nu trebuie sa ne lasam calcati in picioare.
ps Cei de la Sud nu au schimbat nimic cu mesajele lor, au avut si de suferit insa si-au sustinut propriile principiile
@Iancu dragosh
Sincer, nu vad cum ar putea fi indepartat de la club. Cel putin nu de noi.
Nu il sustin pe Gigi, dar nu pot nici sa il ignor dintr-un singur motiv: vreau eu sau nu, el hotaraste ce se intampla cu echipa pe care o iubesc.
PS: cred ca am deviat de la subiect, exista un thread dedicat lui.
asea e....si acum ultimu lucru de care are nevoie STE este un scandal......
De cand am uploadat finala din 86 ... 7 zile sunt valabile link`urile de la ultimul download ..asa ca luati`o cat e gratis :lol: Apoi e stearsa automat de server.