daka na fost sa fie anul asta, sigur o sa ajungem (cel putin) intr-o finala europeanu
RESPECT DUKADAM, Laca, Bumbescu, ENEI, PITI SI TOTI CEILALTI DIN ECHIPA.... SA PRINDETI SA VEDETI SI PE BAIETII DE acum VENIND CU CUPA ACASA IN Ghencea UNDE II ESTE LOCUL....
